Ворскла - Волинь - 2:0. Як болісно Кварцяний сприйняв перехід Сімініна

UA - Сергій Сімінін, який 7 років виступав за Волинь, зіграв проти своєї колишньої команди у складі Ворскли - чому він змінив клуб і як болісно Кварцяний це сприйняв. Випуск Профутбол за 26 квітня 2015 року

RU - Ворскла - Волынь - 2:0. Как мучительно Кварцяный воспринял переход Симинина. Сергей Симинин, который 7 лет выступал за Волынь, сыграл против своей бывшей команды в составе Ворсклы - почему он сменил клуб и как болезненно Кварцяный это воспринял.Выпуск Профутбол за 26 апреля 2015 года

Видео Ворскла - Волинь - 2:0. Як болісно Кварцяний сприйняв перехід Сімініна канала ПРОФУТБОЛ Digital

27 апреля 2015 г. 2:06:58
00:07:22
Волынь - Шахтер - 2:0. Обзор матчаВолынь - Шахтер - 2:0. Обзор матчаПРОФУТБОЛ. Чому Кварцяний пішов з КривбасаПРОФУТБОЛ. Чому Кварцяний пішов з КривбасаВолинь - Дніпро - 3:0. Як команда Кварцяного помстилася за поразку першого туруВолинь - Дніпро - 3:0. Як команда Кварцяного помстилася за поразку першого туруКак Ворскла стала побеждатьКак Ворскла стала побеждатьПрескофнеренція. Віталій КварцянийПрескофнеренція. Віталій КварцянийКварцяний -- дома, на полі, в сесійній залі. ВІДЕО. Волинські новиниКварцяний -- дома, на полі, в сесійній залі. ВІДЕО. Волинські новиниМатей був шокований методами Кварцяного у перші дні в луцькій ВолиніМатей був шокований методами Кварцяного у перші дні в луцькій ВолиніДніпро й Волинь залишають Прем’єр-лігу: огляд матчів 31 туруДніпро й Волинь залишають Прем’єр-лігу: огляд матчів 31 туруКікабідзе,кокабідзе,каладзе... Як Кварцяний перекручував прізвище грузинського легіонера КобахідзеКікабідзе,кокабідзе,каладзе... Як Кварцяний перекручував прізвище грузинського легіонера КобахідзеФутбольний 2016-й з гумором: Профутбол пригадав найбільш кумедні моменти матчів і медіа-заходівФутбольний 2016-й з гумором: Профутбол пригадав найбільш кумедні моменти матчів і медіа-заходів"Скипидар в задницу им колоть!" Прессуха Кварцяного после матча с Ворсклой"Скипидар в задницу им колоть!" Прессуха Кварцяного после матча с ВорсклойВалерій Лобановський. Як у перерві перевернути гру. Перемога над СпартакомВалерій Лобановський. Як у перерві перевернути гру. Перемога над СпартакомКВАРЦЯНЫЙ В ОДЕССЕ 20.08-11КВАРЦЯНЫЙ В ОДЕССЕ 20.08-11Прес-конференція Віталія Кварцяного. "Волинь" - "Шахтар" 2:0Прес-конференція Віталія Кварцяного. "Волинь" - "Шахтар" 2:0Динамо - Волинь - 2:1. Як молодь із Луцька ледь не відібрала очки у чемпіонів УкраїниДинамо - Волинь - 2:1. Як молодь із Луцька ледь не відібрала очки у чемпіонів УкраїниКращий воротар Віталія Кварцяного пригадав волинську “школу життя”Кращий воротар Віталія Кварцяного пригадав волинську “школу життя”Віталій Кварцяний. Best of the bestВіталій Кварцяний. Best of the bestКварцяний: Ходив як лох по стадіону хвилин зо десять!Кварцяний: Ходив як лох по стадіону хвилин зо десять!Металіст Маркевича. Матч-трилер на шляху до Ліги ЄвропиМеталіст Маркевича. Матч-трилер на шляху до Ліги Європи