ЛУЧЕСКУ: "Дещо лікарі мені забороняють, але командою керувати вже можу!"

Головний тренер "Динамо" про своє повернення на стадіон та перемогу киян над "Десною".
_______________________________________

Видео ЛУЧЕСКУ: "Дещо лікарі мені забороняють, але командою керувати вже можу!" канала ФК «Динамо» Київ

23 августа 2021 г. 2:30:05
00:01:51
LIVE! БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ДИНАМО Загреб - ДИНАМО КиївLIVE! БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ДИНАМО Загреб - ДИНАМО КиївЕмоційна прес-конференція КАРАВАЄВА та КАРАСАЕмоційна прес-конференція КАРАВАЄВА та КАРАСАМаріуполь - Десна. Огляд матчу / СКАНДАЛЬНА перемогаМаріуполь - Десна. Огляд матчу / СКАНДАЛЬНА перемогаЗ прицілом на Юнацьку лігу УЄФА: розгромили КОЛОСЗ прицілом на Юнацьку лігу УЄФА: розгромили КОЛОСМи повернулисяМи повернулисяАгробізнес – Шахтар. Огляд матчу / СЕНСАЦІЯАгробізнес – Шахтар. Огляд матчу / СЕНСАЦІЯБЛАГОДІЙНИЙ матч ЛЕГІЯ Варшава - ДИНАМО Київ. ДЛЯ УКРАЇНИ, ЗАРАДИ УКРАЇНИ...БЛАГОДІЙНИЙ матч ЛЕГІЯ Варшава - ДИНАМО Київ. ДЛЯ УКРАЇНИ, ЗАРАДИ УКРАЇНИ...Динамо 1:0 Кайрат. Автогол Касабулата після просторілу Ваната, 7 хвилинаДинамо 1:0 Кайрат. Автогол Касабулата після просторілу Ваната, 7 хвилинаДинамо – Зоря. Огляд матчу / Луческу оформив треблДинамо – Зоря. Огляд матчу / Луческу оформив треблДинамо (Загреб) - Динамо (Київ). Благодійний матч Match for peace #StopWarInUkraineДинамо (Загреб) - Динамо (Київ). Благодійний матч Match for peace #StopWarInUkraineІнгулець - Маріуполь. Огляд матчу / РОЗГРОМНА перемогаІнгулець - Маріуполь. Огляд матчу / РОЗГРОМНА перемогаМаркевич про "бездарну" гру / "Період розмов закінчився"/ Йовічевіч про матч Дніпро-1 - МаріупольМаркевич про "бездарну" гру / "Період розмов закінчився"/ Йовічевіч про матч Дніпро-1 - МаріупольДинамо Загреб – Динамо Київ. Пряма трансляція. Матч для МИРУДинамо Загреб – Динамо Київ. Пряма трансляція. Матч для МИРУРасистський скандал: що сталось у другому таймі матчу Шахтар - Динамо 1:0Расистський скандал: що сталось у другому таймі матчу Шахтар - Динамо 1:0Динамо (Загреб) - Динамо (Київ). Благодійний матч Match for peace #StopWarInUkraineДинамо (Загреб) - Динамо (Київ). Благодійний матч Match for peace #StopWarInUkraineЧорноморець – Шахтар. Огляд матчу / РОЗГРОМ перед ЛЧЧорноморець – Шахтар. Огляд матчу / РОЗГРОМ перед ЛЧВІДДАЛИ ВСІ СИЛИ НА ПОЛІ. ЮЛЧ. U19. ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія 1:2ВІДДАЛИ ВСІ СИЛИ НА ПОЛІ. ЮЛЧ. U19. ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія 1:2Динамо – Інгулець. Золотий матч. Студія і ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ гриДинамо – Інгулець. Золотий матч. Студія і ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ гриЦИГАНКОВ: «Важко стримати сльози під час матчів»ЦИГАНКОВ: «Важко стримати сльози під час матчів»