GOL Rapid. Debut perfect de meci pentru giuleşteni

Видео GOL Rapid. Debut perfect de meci pentru giuleşteni канала Prima Sport

13 марта 2022 г. 23:44:13
00:01:05
Moment superb de fair-play între Andrei Vlad și Ștefan TârnovanuMoment superb de fair-play între Andrei Vlad și Ștefan TârnovanuFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiEmil Ghinea a câștigat categoric memorialul Werner Hirschvogel de la ReșițaEmil Ghinea a câștigat categoric memorialul Werner Hirschvogel de la ReșițaCristi Balaj, verdict în cazul lui Istvan Kovacs. "Are lucruri de îmbunătățit"Cristi Balaj, verdict în cazul lui Istvan Kovacs. "Are lucruri de îmbunătățit"GOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGigi Becali, tiradă la adresa lui Răzvan Burleanu. ”A venit de la Securitate! Ne-am săturat!”Gigi Becali, tiradă la adresa lui Răzvan Burleanu. ”A venit de la Securitate! Ne-am săturat!”Toate partidele din a şaptea rundă de la Superbet Chess Classic s-au încheiat la egalitateToate partidele din a şaptea rundă de la Superbet Chess Classic s-au încheiat la egalitatePanduru și Cosmescu au ales înlocuitorul lui Edi Iordănescu. ”Să impună respect”Panduru și Cosmescu au ales înlocuitorul lui Edi Iordănescu. ”Să impună respect”FCSB a câștigat meciul de verificare cu Almere. Miculescu a impresionatFCSB a câștigat meciul de verificare cu Almere. Miculescu a impresionatElias Charalambous continuă parcursul excelent la FCSB. ”Laude tuturor”Elias Charalambous continuă parcursul excelent la FCSB. ”Laude tuturor”Prima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaMarele van der Vaart, dialog de colecție. Jucătorul cheie cu România. ”Să fie într-o formă bună”Marele van der Vaart, dialog de colecție. Jucătorul cheie cu România. ”Să fie într-o formă bună”Americanul Fabiano Caruana a câştigat pentru a doua oară la rând Superbet Chess ClassicAmericanul Fabiano Caruana a câştigat pentru a doua oară la rând Superbet Chess ClassicReacția lui Pintilii, după ce FCSB a trecut clar de Corvinul. ”Am facut un joc foarte bun”Reacția lui Pintilii, după ce FCSB a trecut clar de Corvinul. ”Am facut un joc foarte bun”Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮EUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - Craiova"Îi salut”. Reacţia virală a lui Radu Drăguşin, când a fost întrebat dacă are un mesaj pentru hateri"Îi salut”. Reacţia virală a lui Radu Drăguşin, când a fost întrebat dacă are un mesaj pentru hateri⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a doua⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a doua