REZUMAT Liga 2: Concordia Chiajna - Unirea Dej 1-0

Concordia Chiajna a revenit în fruntea ligii secunde după victoria cu Unirea Dej. Singurul gol a fost marcat de Hamza, din penalty.

Видео REZUMAT Liga 2: Concordia Chiajna - Unirea Dej 1-0 канала Prima Sport

30 сентября 2021 г. 23:17:32
00:04:26
Fotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiFotbal Show: Reacţii şi comentarii cu Florin Răducioiu după victoria CraioveiGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământGOOL Voluntari. Budescu, pasă genială. Craiova e la pământMunchen, invadată de români. Cum e atmosfera pe străzile din jurul stadionuluiMunchen, invadată de români. Cum e atmosfera pe străzile din jurul stadionuluiStanciu, „atacat” de jurnalişti. Căpitanul României s-a apărat: „Nu mi s-a părut normal”Stanciu, „atacat” de jurnalişti. Căpitanul României s-a apărat: „Nu mi s-a părut normal”EXCLUSIV. Titlul NU e prioritar pentru Rapid. Viorel Moldovan: „Obiectivul realist e altul”EXCLUSIV. Titlul NU e prioritar pentru Rapid. Viorel Moldovan: „Obiectivul realist e altul”EXCLUSIV. Fost atacant al naţionalei, discurs emoţionant: „Am resimţit mândria de când eram copil”EXCLUSIV. Fost atacant al naţionalei, discurs emoţionant: „Am resimţit mândria de când eram copil”Super Rally, etapa 1. Leo Borlovan, victorie în ultima secundă la Alba IuliaSuper Rally, etapa 1. Leo Borlovan, victorie în ultima secundă la Alba IuliaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaPrima Motors, ediţie de colecţie. Invitată: Rima Sakua, pilot Moto RC din UcrainaMunchen, INVADAT de români. Atmosferă senzaţională înainte de România - UcrainaMunchen, INVADAT de români. Atmosferă senzaţională înainte de România - UcrainaGigi Becali a plătit pentru Marius Ștefănescu mai mult decât se credea. ”Negocieri de durată”Gigi Becali a plătit pentru Marius Ștefănescu mai mult decât se credea. ”Negocieri de durată”Euro "FIGHTING" Show. Sârbii şi englezii s-au bătut înainte de meciul directEuro "FIGHTING" Show. Sârbii şi englezii s-au bătut înainte de meciul directIordănescu, înaintea debutului României la EURO: „Avem o dorinţă imensă de a reprezenta ţara”Iordănescu, înaintea debutului României la EURO: „Avem o dorinţă imensă de a reprezenta ţara”Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮Un portar de 17 ani, gol de la 60 de metri la juniori. A apărat şi 2 penalty-uri😮EUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieEUROGOOOL Octavian Popescu! FCSB - CFR 1-0, după o super execuţieArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - CraiovaArlauskis a înnebunit de furie. Final tensionat la Botoşani - Craiova⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽GOOOL Craiova în minutul 90+6! CFR, coşmar cu repetiţie⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽COŞMAR pentru Mutu. Rapid egalează în minutul 90+3, dar pierde în 90+4 la Mioveni⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a doua⚽Alibec, GOL SPLENDID! În secunda 28 a reprizei a douaFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuFCSB, peluzele ÎNCHISE cu Viking. Discursul manifest al lui Emil GrădinescuEdi Iordănescu, victoria carierei cu Ucraina: „Am făcut ISTORIE pe pământ românesc!”Edi Iordănescu, victoria carierei cu Ucraina: „Am făcut ISTORIE pe pământ românesc!”Cel mai tare comentator a revenit😁 EUROGOLURI în Liga 2: "Şampion Lig, faza asta. Fabulaçao"Cel mai tare comentator a revenit😁 EUROGOLURI în Liga 2: "Şampion Lig, faza asta. Fabulaçao"