27 июля 2022 г. 15:27:02
00:03:12
Маріуполь - Десна. Огляд матчу / СКАНДАЛЬНА перемогаМаріуполь - Десна. Огляд матчу / СКАНДАЛЬНА перемогаC-130 и Ан-12C-130 и Ан-12KIDS IN FOOTBALL - FAILS, SKILLS & GOALS #2KIDS IN FOOTBALL - FAILS, SKILLS & GOALS #2Динамо – Брюгге 3:3. Огляд матчу ЛЧДинамо – Брюгге 3:3. Огляд матчу ЛЧДинамо – Колос 7:0. Детальний оглядДинамо – Колос 7:0. Детальний оглядКолос — Рух. Огляд матчу / Драма на останніх хвилинахКолос — Рух. Огляд матчу / Драма на останніх хвилинахHankook - official partner of the UEFA Europa league (2)Hankook - official partner of the UEFA Europa league (2)Україна – Сербія 5:0. Коментарі після матчуУкраїна – Сербія 5:0. Коментарі після матчуРух — Верес. Огляд матчу / Дебютна перемогаРух — Верес. Огляд матчу / Дебютна перемогаПрес-конференція Андрія Шевченка після матчу Україна - ТуреччинаПрес-конференція Андрія Шевченка після матчу Україна - ТуреччинаLIVE! Динамо - Зоря. НАЖИВО після матчуLIVE! Динамо - Зоря. НАЖИВО після матчуДавай за Украину🇺🇦! Ролик посвящается моей стране🇺🇦Давай за Украину🇺🇦! Ролик посвящается моей стране🇺🇦Полеты самолетов в один день. Бургас (Болгария) 10.07.2022Полеты самолетов в один день. Бургас (Болгария) 10.07.2022Полеты самолетов в один день. Бургас (Болгария). 09.07.2022Полеты самолетов в один день. Бургас (Болгария). 09.07.2022Боинг-777 и Аэробус А321 (Wizz Air) Boeing-777 and Airbus A321 (Wizz Air)Боинг-777 и Аэробус А321 (Wizz Air) Boeing-777 and Airbus A321 (Wizz Air)Динамо - Ворскла - 4:0. Відео-аналіз матчу та розмова з Віктором ЦиганковимДинамо - Ворскла - 4:0. Відео-аналіз матчу та розмова з Віктором ЦиганковимМинай — СК Дніпро-1. Огляд матчу / ЗАРУБА в Ужгороді: п'ять голів, три пенальті та вилученняМинай — СК Дніпро-1. Огляд матчу / ЗАРУБА в Ужгороді: п'ять голів, три пенальті та вилученняДинамо – Шахтар. Коментарі після матчуДинамо – Шахтар. Коментарі після матчуЗоря – Динамо 0:2. Детальний оглядЗоря – Динамо 0:2. Детальний оглядЗаря - Динамо Киев 0-0. Обзор матчаЗаря - Динамо Киев 0-0. Обзор матча