Урок 1: Як навчитись плавати брасом від МС Романа Котвицького

Майстер спорту з плавання Роман Котвицький, призер Чемпіонату України показує перші й основні елементи техніки ніг брасом. Дивіться, повторюйте та навчіться плавати.

Мастер спорта по плаванию Роман Котвицкий, призер Чемпионата Украины показывает основные элементы техники ног брассом. Смотрите, повторяйте и научитесь плавать.

#Брас #ЯкНавчитисьПлаватиБрасом #UkrainianSportTV

Видео Урок 1: Як навчитись плавати брасом від МС Романа Котвицького канала Ukrainian Sport TV

25 апреля 2019 г. 15:17:23
00:01:35
Урока 3: як навчитись плавати брасом, від МС Романа КотвицькогоУрока 3: як навчитись плавати брасом, від МС Романа Котвицького🇺🇦🔥 Інтерв'ю з Іриною Надюк - тренером, яка виховує чемпіонів світу зі спортивної гімнастики🇺🇦🔥 Інтерв'ю з Іриною Надюк - тренером, яка виховує чемпіонів світу зі спортивної гімнастикиШкола Ломаченка - бокс в 9 роківШкола Ломаченка - бокс в 9 років💙💛ЧЕМПІОН! Український військовий продемонстрував свою футбольну майстерність у центрі Львова💙💛ЧЕМПІОН! Український військовий продемонстрував свою футбольну майстерність у центрі ЛьвоваЦеремонія відкриття Паралімпійських ігор в Токіо-2020Церемонія відкриття Паралімпійських ігор в Токіо-2020🥉 З Днем Народження, Еліна Світоліна - БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА Олімпіади в Токіо🥉 З Днем Народження, Еліна Світоліна - БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА Олімпіади в ТокіоУкраїнка Дар'я Білодід - найкраща дзюдоїстка світуУкраїнка Дар'я Білодід - найкраща дзюдоїстка світуУКРАЇНКА ЕМІЛІ КОНРАД - 🥇 ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ФЕХТУВАННЯУКРАЇНКА ЕМІЛІ КОНРАД - 🥇 ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ФЕХТУВАННЯОлександр Абраменко - 🥈СРІБНИЙ призер Олімпіади в ПекініОлександр Абраменко - 🥈СРІБНИЙ призер Олімпіади в ПекініКоманда Grand Victory - призери 1 етапу Кубку світу 2021 дякуючи тренеру Христині ШереметКоманда Grand Victory - призери 1 етапу Кубку світу 2021 дякуючи тренеру Христині Шеремет🔥🇺🇦 Українець Михайло Романчук встановив ОЛІМПІЙСЬКИЙ РЕКОРД з плавання на 800 метрів🔥🇺🇦 Українець Михайло Романчук встановив ОЛІМПІЙСЬКИЙ РЕКОРД з плавання на 800 метрівСекрети форми Яніни СоколовоїСекрети форми Яніни СоколовоїУкраїнець Максим Крипак виграв 5 золотих медалей на Паралімпіді в ТокіоУкраїнець Максим Крипак виграв 5 золотих медалей на Паралімпіді в Токіо🥇ЗОЛОТО! Ось так Юрій Захарєєв виборов чемпіонство міжнародного боксерського турніру в Угорщині🥇ЗОЛОТО! Ось так Юрій Захарєєв виборов чемпіонство міжнародного боксерського турніру в УгорщиніТОП-ВІДЕО ПРО 🥇 УКРАЇНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ, ЯКІ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ УКРАЇНУТОП-ВІДЕО ПРО 🥇 УКРАЇНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ, ЯКІ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ УКРАЇНУ🥇ЗОЛОТО здобуває Чоловіча Збірна команда України з фехтування на візках на Чемпіонаті світу у Польщі🥇ЗОЛОТО здобуває Чоловіча Збірна команда України з фехтування на візках на Чемпіонаті світу у ПольщіЮні українські красуні з Харкова здобули 🥇 ЗОЛОТО та 🥈СРІБЛО на чемпіонаті Європи із Pole SportЮні українські красуні з Харкова здобули 🥇 ЗОЛОТО та 🥈СРІБЛО на чемпіонаті Європи із Pole Sport🇺🇦🥈Українка Марина Бех-Романчук здобуває потужне СРІБЛО чемпіонату світу з легкої атлетики🇺🇦🥈Українка Марина Бех-Романчук здобуває потужне СРІБЛО чемпіонату світу з легкої атлетики🥇 Українець Жан Беленюк здобув золото Олімпіади в Токіо з греко-римської боротьби🥇 Українець Жан Беленюк здобув золото Олімпіади в Токіо з греко-римської боротьби🥇🇺🇦Олімпійський ЧЕМПІОН Олександр Хижняк повернувся в Україну - як це було🥇🇺🇦Олімпійський ЧЕМПІОН Олександр Хижняк повернувся в Україну - як це булоДмитро Підручний - ЧЕМПІОН світу з біатлону, золотоДмитро Підручний - ЧЕМПІОН світу з біатлону, золото