Шахтер – Оболонь-Бровар. Трансляция товарищеского матча (09.10.2019)

Присоединяйтесь и смотрите прямую трансляцию второго тайма товарищеского поединка «Шахтер» 🆚 «Оболонь-Бровар».

Долучайтеся й дивіться пряму трансляцію другого тайму товариського поєдинку «Шахтар» 🆚 «Оболонь-Бровар».

Join us and watch the live broadcast of the second half of the Shakhtar 🆚 Obolon-Brovar friendly.

Видео Шахтер – Оболонь-Бровар. Трансляция товарищеского матча (09.10.2019) канала FC Shakhtar Donetsk

9 октября 2019 г. 15:02:08
00:52:14
Гол Бернарда Манчестер Сити в Лиге чемпионов | #GoalOfTheDay (2017 год)Гол Бернарда Манчестер Сити в Лиге чемпионов | #GoalOfTheDay (2017 год)ДЮФЛУ U15. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон. Повна версія матчу (27.04.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон. Повна версія матчу (27.04.2024)ДЮФЛУ U16. Шахтар – КДЮСШ-15. Пряма трансляція матчу (02.05.2024)ДЮФЛУ U16. Шахтар – КДЮСШ-15. Пряма трансляція матчу (02.05.2024)ДЮФЛУ U17. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон. Повна версія матчу (27.04.2024)ДЮФЛУ U17. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон. Повна версія матчу (27.04.2024)Ідемо до своєї мрії! Георгій Судаков – про переможний матч із ЛНЗ та свій голІдемо до своєї мрії! Георгій Судаков – про переможний матч із ЛНЗ та свій голU19. Чорноморець – Шахтар – 1:2. Голи та огляд матчу (30.04.2024)U19. Чорноморець – Шахтар – 1:2. Голи та огляд матчу (30.04.2024)ДЮФЛУ U17. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон – 2:1. Усі голи та огляд матчу (27.04.2024)ДЮФЛУ U17. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон – 2:1. Усі голи та огляд матчу (27.04.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон – 1:0. Гол та огляд матчу (27.04.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – КДЮСШ Чемпіон – 1:0. Гол та огляд матчу (27.04.2024)Шахтар – Маріуполь – 3:0. Дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (15.10.2022)Шахтар – Маріуполь – 3:0. Дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (15.10.2022)ДЮФЛУ U14. Шахтар – КДЮСШ-15. Пряма трансляція матчу (02.05.2024)ДЮФЛУ U14. Шахтар – КДЮСШ-15. Пряма трансляція матчу (02.05.2024)⚒ Хусрав Тоіров – гравець Шахтаря! Ласкаво просимо 🧡⚒ Хусрав Тоіров – гравець Шахтаря! Ласкаво просимо 🧡Як Сергій Кривцов прощався із Шахтарем? Емоційна промова, оплески, сльози та велика родинаЯк Сергій Кривцов прощався із Шахтарем? Емоційна промова, оплески, сльози та велика родина⚽️ Дебютний гол у дебютному матчі в Лізі чемпіонів 🤩 Кевін Келсі 👏🏻 #Shakhtar #UCL⚽️ Дебютний гол у дебютному матчі в Лізі чемпіонів 🤩 Кевін Келсі 👏🏻 #Shakhtar #UCLОпинитися в Шахтарі – це мрія! Інтерв’ю з Хусравом ТоіровимОпинитися в Шахтарі – це мрія! Інтерв’ю з Хусравом ТоіровимЛучший гол Шахтера в 2021 году 🔥 Эффектный удар Алана Патрика в Суперкубке УкраиныЛучший гол Шахтера в 2021 году 🔥 Эффектный удар Алана Патрика в Суперкубке УкраиныЛучший гол Шахтера в 2020 году 🔥 Эффектный суперудар Алан ПатрикаЛучший гол Шахтера в 2020 году 🔥 Эффектный суперудар Алан ПатрикаПервая тренировка Шахтера в 2022 году | Сборы в Турции стартовали!Первая тренировка Шахтера в 2022 году | Сборы в Турции стартовали!Шахтар допоміг захиснику України Віталію Шумею з лікуванням у БарселоніШахтар допоміг захиснику України Віталію Шумею з лікуванням у БарселоніРабота в зале и на поле, восстановление Конопли. Седьмой день Шахтера в ТурцииРабота в зале и на поле, восстановление Конопли. Седьмой день Шахтера в ТурцииПисьмо Шахтеру от мамы особенного болельщика | В памяти навсегдаПисьмо Шахтеру от мамы особенного болельщика | В памяти навсегдаВсе голы Алана Патрика в чемпионском сезоне Премьер-лиги – 2019/20 | Победный мяч Динамо и другиеВсе голы Алана Патрика в чемпионском сезоне Премьер-лиги – 2019/20 | Победный мяч Динамо и другие