Дніпро-1 – Львів. Короткий огляд

Неймовірний матч і шалений камбек господарів у Тернополі

Львів ошелешив Дніпро-1 двома своїми швидкими м’ячами. Але Ренану зміг достойно відповісти Супряга. Голи нападників обох команд, вилучення Сабіну і вирішальні 10 хвилин від Дніпра-1 у нашому #BITEHIGHLIGHTS

ФутболХаб розігрує PlayStation 4 🔥🔥🔥 з трьома іграми і джойстиком у комплекті. Вже хочеш пограти і стати переможцем? Треба виконати три прості пункти:
🔸 Поставити лайк під будь-яким відео на Ютуб-каналі Футболхаб
🔸 Вказати своє ім’я і пошту, щоб ми могли з вами зв’язатися. Заповніть форму за цим посиланням – https://bit.ly/2NTdMnk

У неділю, 12 липня, перед матчем Десна – Шахтар у прямому ефірі на Ютуб-каналі ФутболХаб ми оберемо переможця конкурсу з допомогою https://www.random.org

Приєднуйтеся до наших соцмереж і сайту та читайте новини першими:

Видео Дніпро-1 – Львів. Короткий огляд канала Football Hub

12 июля 2020 г. 0:03:43
00:06:48
Динамо - Металлург Донецк - 9:1. Обзор матчаДинамо - Металлург Донецк - 9:1. Обзор матчаОлімпік — Карпати. Огляд матчу. 1:3. 18.08.2019Олімпік — Карпати. Огляд матчу. 1:3. 18.08.2019Матч Зірок Андрія Шевченка. Кличко, Блохін і Бєланов проти Бобана, Ващука і ГусінаМатч Зірок Андрія Шевченка. Кличко, Блохін і Бєланов проти Бобана, Ващука і ГусінаНІДЕРЛАНДИ. Самовпевненість, втрати і скандал. Розбір суперника збірної УкраїниНІДЕРЛАНДИ. Самовпевненість, втрати і скандал. Розбір суперника збірної УкраїниХет-трик за 19 хвилин. Як Супряга знищив ДинамоХет-трик за 19 хвилин. Як Супряга знищив ДинамоЛьвів — СК Дніпро-1. Огляд матчу / Капітуляція господарівЛьвів — СК Дніпро-1. Огляд матчу / Капітуляція господарівДинамо – Шахтар. ТОП-бійки КласичногоДинамо – Шахтар. ТОП-бійки КласичногоДинамо– Львів 3:1. Детальний огляд матчуДинамо– Львів 3:1. Детальний огляд матчуЗаря - Днепр-1 - 1:1. Обзор матчаЗаря - Днепр-1 - 1:1. Обзор матчасільський український футболсільський український футболДніпро-1 – Динамо. Повний матчДніпро-1 – Динамо. Повний матчКатастрофа для України? Остання путівка в ЛЧ, Зоря в ЛЄ і Ліга конференційКатастрофа для України? Остання путівка в ЛЧ, Зоря в ЛЄ і Ліга конференційКинохроника Днепр Чемпион СССР 1983 г. и 1988 г.Кинохроника Днепр Чемпион СССР 1983 г. и 1988 г.Открытие стадиона Надия КаменскоеОткрытие стадиона Надия КаменскоеМинай — СК Дніпро-1. Огляд матчу / ЗАРУБА в Ужгороді: п'ять голів, три пенальті та вилученняМинай — СК Дніпро-1. Огляд матчу / ЗАРУБА в Ужгороді: п'ять голів, три пенальті та вилученняФКОстрів 3:2 ФКМиколаївФКОстрів 3:2 ФКМиколаївБарселона 0:4 Динамо. Как Лобановский показал Гвардиоле БУДУЩЕЕБарселона 0:4 Динамо. Как Лобановский показал Гвардиоле БУДУЩЕЕДесна – Шахтар 2:4. Детальний огляд матчуДесна – Шахтар 2:4. Детальний огляд матчуДніпро-1 – Львів. Студія і ПОВНИЙ МАТЧДніпро-1 – Львів. Студія і ПОВНИЙ МАТЧ