Еліт-ліга. ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса U15 - ДИНАМО Київ U15 1:5 УВЕСЬ МАТЧ

0:1 Пономаренко (13 хв) 0:2 Калин (43 хв) 0:3 Лобко (54 хв) 0:4 Пашко (58 хв) 0:5 Чубов (66 хв) 1:5 Бодя (69 хв)
ДИНАМО: 71 Суркіс, 3 Кузьменко, 5 Галич, 18 Захарченко, 23 Бельчиков, 8 Подейко, 4 Кусий, 21 Калин, 19 Пашко, 22 Шевченко, 11 Пономаренко
Запас: 1 Микитенко, 17 Нестеренко, 14 Іщенко, 6 Хмельовський, 2 Чубов, 7 Осипенко, 10 Лобко
В середу 30-го вересня, у перенесеному 1-му турі Еліт-ліги ДЮФЛУ динамівці зустрінуться з одеситами.

Видео Еліт-ліга. ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса U15 - ДИНАМО Київ U15 1:5 УВЕСЬ МАТЧ канала ФК «Динамо» Київ

30 сентября 2020 г. 18:15:42
01:38:51
U-16 | РУХ - УФК КАРПАТИ | ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛУ | ЕЛІТ ЛІГА | 9 ТУРU-16 | РУХ - УФК КАРПАТИ | ЧЕМПІОНАТ ДЮФЛУ | ЕЛІТ ЛІГА | 9 ТУРЮнацька Ліга УЄФА. "СЕПТЕМВРІ" - "ДИНАМО" 1:5. ОГЛЯДЮнацька Ліга УЄФА. "СЕПТЕМВРІ" - "ДИНАМО" 1:5. ОГЛЯДС.К.А.Й. - Ми - це "Динамо", "Динамо" - це миС.К.А.Й. - Ми - це "Динамо", "Динамо" - це ми14.02.2021 Мариуполь U-19 - Александрия U-19 - 1:0. Видеообзор14.02.2021 Мариуполь U-19 - Александрия U-19 - 1:0. ВидеообзорЕліт-ліга. ДИНАМО Київ U15 - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса U15 7:0. Коментарі та голи!Еліт-ліга. ДИНАМО Київ U15 - ЧОРНОМОРЕЦЬ Одеса U15 7:0. Коментарі та голи!Набор детей в школу - ФК "Динамо"  КиевНабор детей в школу - ФК "Динамо" КиевU15 Черноморец-ДЮФШ ФК Николаев 1таймU15 Черноморец-ДЮФШ ФК Николаев 1таймАкадемія Динамо. Що? Де? Коли? Скільки?Академія Динамо. Що? Де? Коли? Скільки?Тімбілдінг «Минай» U-19: як юнаки вивчають спортивну психологіюТімбілдінг «Минай» U-19: як юнаки вивчають спортивну психологіюЮ15 Отрада-ДЮСШ Измаил 2тайм   1-ая Лига ДЮФЛУЮ15 Отрада-ДЮСШ Измаил 2тайм 1-ая Лига ДЮФЛУLIVE! Еліт-ліга. ФІНАЛ!  ДИНАМО Київ U15 - ДАФ ДНІПРО U15 2-2 (4-2 пен) УВЕСЬ МАТЧLIVE! Еліт-ліга. ФІНАЛ! ДИНАМО Київ U15 - ДАФ ДНІПРО U15 2-2 (4-2 пен) УВЕСЬ МАТЧШахтер принял первого игрока в Академию по результатам Shakhtar Talent DayШахтер принял первого игрока в Академию по результатам Shakhtar Talent DayБУЩАН: "Люблю грати ногами!"БУЩАН: "Люблю грати ногами!"U16 Черноморец Шахтер 2тайм Элит Лига Дюфлу Тур2U16 Черноморец Шахтер 2тайм Элит Лига Дюфлу Тур2ГОЛ! 2:0 Беньямін ВЕРБИЧ! ДИНАМО Київ - РАСІНГ Уніон, ЛюксембургГОЛ! 2:0 Беньямін ВЕРБИЧ! ДИНАМО Київ - РАСІНГ Уніон, ЛюксембургРуслан НЕЩЕРЕТ: «Команда перемогла, це був хороший подарунок на день народження»Руслан НЕЩЕРЕТ: «Команда перемогла, це був хороший подарунок на день народження»ЧУ. ДИНАМО Київ U15 - УФК-КАРПАТИ Львів U15 3:0 УВЕСЬ МАТЧЧУ. ДИНАМО Київ U15 - УФК-КАРПАТИ Львів U15 3:0 УВЕСЬ МАТЧЧерноморец-Зирка 1:1, пен. 4:2 (полный матч). Spring Krivbass Cup, финал. 26.3.19Черноморец-Зирка 1:1, пен. 4:2 (полный матч). Spring Krivbass Cup, финал. 26.3.19U14 ДЮФЛУ. Шахтар - ДИНАМО 2:2. ОглядU14 ДЮФЛУ. Шахтар - ДИНАМО 2:2. Огляд