Гірник-Спорт - Дружба - 2:1 (0:1) | ГОЛИ | Контрольний матч

«Гірник-Спорт» провів перший поєдинок літнього міжсезоння, в якому здобув вольову перемогу над «Дружбою» із Очеретуватого із рахунком – 2:1.
«Гірник-Спорт» - «Дружба» (Очеретувате) – 2:1. Голи: ІНП, 34 автогол (0:1), ІНП, 72 (1:1), ІНП, 75 з пенальті (2:1).

У першому таймі команда із Горішніх Плавнів на 34-й хвилині пропустила гол, який у власні ворота забив один із гравців, що перебуває на перегляді. Він намагався перервати передачу із кутового, але відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.
На 70-й хвилині «Дружба» мала шанс подвоїти рахунок, але ворота «гірників» врятував Данило Веклич.

Через дві хвилини один із потенційних новачків «Гірника-Спорт» влучив у стійку воріт «Дружби». А вже через хвилину «гірники» відкрили рахунок – 1:0. Автор голу, знаходячись у межах штрафного майданчика, ударом низом влучив у нижній кут воріт.

Через п’ять хвилин «Гірник-Спорт» забив другий м’яч у ворота «Дружби». Один із новачків, який перебуває на перегляді, реалізував пенальті – 2:1.

Свій наступний контрольний матч «Гірник-Спорт» проведе також вдома на стадіоні спорткомплексу "Юність", у середу, 28 червня, із кропивницькою «Зіркою». Початок матчу – об 11:00.

Видео Гірник-Спорт - Дружба - 2:1 (0:1) | ГОЛИ | Контрольний матч канала ФК "Гірник-Спорт"

25 июня 2023 г. 10:00:04
00:02:51
КОМЕНТАРІ після гри із "Рокитою" | Куценко, Чуваєв, ДудкаКОМЕНТАРІ після гри із "Рокитою" | Куценко, Чуваєв, ДудкаТренування Гірника-Спорт | ЛІТНІ ЗБОРИ | Підготовка до сезонуТренування Гірника-Спорт | ЛІТНІ ЗБОРИ | Підготовка до сезонуКОМЕНТАР | Сергій Дірявка подякував "Гірнику-Спорт" за співпрацюКОМЕНТАР | Сергій Дірявка подякував "Гірнику-Спорт" за співпрацюСергій Дірявка | Перед грою із "Прикарпаттям"Сергій Дірявка | Перед грою із "Прикарпаттям"ТРЕНУВАННЯ | Напередодні гри із ФСК "Маріуполь"ТРЕНУВАННЯ | Напередодні гри із ФСК "Маріуполь"КОМЕНТАР | Семен Даценко | Гол "Буковині" та його святкуванняКОМЕНТАР | Семен Даценко | Гол "Буковині" та його святкуванняРозбір гри | Вітання Сергія Дірявки | День народження тренераРозбір гри | Вітання Сергія Дірявки | День народження тренераІНТЕРВ'Ю | Георгій Клімов | Важкий виїзд | Неймовірний сейв | Про знайомих у ДіназіІНТЕРВ'Ю | Георгій Клімов | Важкий виїзд | Неймовірний сейв | Про знайомих у ДіназіКОМЕНТАР | Сергій Дірявка | День народження | Згадки про Діназ та БуковинуКОМЕНТАР | Сергій Дірявка | День народження | Згадки про Діназ та БуковинуДЕБЮТНИЙ ГОЛ | Єгор Базаров | Гірник-Спорт - Прикарпаття | КОМЕНТАРДЕБЮТНИЙ ГОЛ | Єгор Базаров | Гірник-Спорт - Прикарпаття | КОМЕНТАРКОМЕНТАРІ | Влад Шинкаренко | Денис Сорока | Гірник-Спорт - ПрикарпаттяКОМЕНТАРІ | Влад Шинкаренко | Денис Сорока | Гірник-Спорт - ПрикарпаттяПогода, гоління, втрата гравця| НАПЕРЕДОДНІ ГРИ | Сергій Дірявка | КОМЕНТАРПогода, гоління, втрата гравця| НАПЕРЕДОДНІ ГРИ | Сергій Дірявка | КОМЕНТАРТРЕНУВАННЯ | Гірник-Спорт готується до гри з Прикарпаттям | Старт другої частини сезону-2022/2023ТРЕНУВАННЯ | Гірник-Спорт готується до гри з Прикарпаттям | Старт другої частини сезону-2022/2023ОФІЦІЙНИЙ СТАРТ | Сергій Дірявка | КОМЕНТАРОФІЦІЙНИЙ СТАРТ | Сергій Дірявка | КОМЕНТАРГірник-Спорт - Динамо Світловодськ | Gornyak-Sport Cup U 12 | Турнір у Горішніх ПлавняхГірник-Спорт - Динамо Світловодськ | Gornyak-Sport Cup U 12 | Турнір у Горішніх ПлавняхКОМЕНТАР | Сергій Дірявка | Матчі з Інгульцем та Кременем-2КОМЕНТАР | Сергій Дірявка | Матчі з Інгульцем та Кременем-2КОМЕНТАР | Сергій Дірявка про матч із "Скоруком" | ЗБОРИКОМЕНТАР | Сергій Дірявка про матч із "Скоруком" | ЗБОРИHIHGLIGHTS | Гірник-Спорт - Скорук - 1:2 | Контрольний матчHIHGLIGHTS | Гірник-Спорт - Скорук - 1:2 | Контрольний матчТРЕНУВАННЯ | Підготовка до матчу зі "Скоруком"ТРЕНУВАННЯ | Підготовка до матчу зі "Скоруком"НОВАЧОК | Богдан Чалий - гравець "Гірника-Спорт"НОВАЧОК | Богдан Чалий - гравець "Гірника-Спорт"