ФК Луцьк 1:3 МФК Житомир. Чемпіонат України серед аматорів. Огляд матчу - Житомир.info

Муніципальний футбольний клуб "Житомир" здобув свою першу перемогу в чемпіонаті України серед аматорів. В рамках 3 туру житомиряни на виїзді обіграли ФК "Луцьк" з рахунком 3:1.

Наші футболісти з перших хвилин захопили ініціативу, але на 5 хвилині пропустили гол. П'ятий номер лучан Дмитро Трефіловський неочікувано потужним кидком з-за бокової перекинув м'яч через наших захисиників і Полетій був першим на добиванні - 1:0 на користь господарів.

Пропущений м'яч не зупинив житомирян і вже за декілька хвилин вони знову почали раз за разом атакувати ворота суперників. І вже на 22 хвилині Роман Гусак замкнув передачу Омельянчука і головою відправив м'яч у ворота - 1:1. До кінця першого тайму житомиряни мали не одну нагоду забивати, але рахунок на табло лишався незмінним.

Видео ФК Луцьк 1:3 МФК Житомир. Чемпіонат України серед аматорів. Огляд матчу - Житомир.info канала Житомир.info | Новости Житомира

9 мая 2016 г. 18:03:16
00:04:43
Чемпіонат України  (Аматори)  -ФК"Альянс"- ФК"ЛНЗ-Лебедин" 1:1 20.10.2018р.Чемпіонат України (Аматори) -ФК"Альянс"- ФК"ЛНЗ-Лебедин" 1:1 20.10.2018р.Хмельницький vs Кристал (Чортків) - 4:1 (26.08.2017) ЧУ серед аматорівХмельницький vs Кристал (Чортків) - 4:1 (26.08.2017) ЧУ серед аматорівКерівництво ФК «Полісся» розповіло про свій план виводу команди з кризиКерівництво ФК «Полісся» розповіло про свій план виводу команди з кризи20190407 Малинськ   ОДЕК Огляд матчу20190407 Малинськ ОДЕК Огляд матчуМФК Житомир 2:0 ФК Полісся. Товариська гра. Огляд матчу - Житомир.infoМФК Житомир 2:0 ФК Полісся. Товариська гра. Огляд матчу - Житомир.infoФутбол. Поділля - Полісся. Огляд матчуФутбол. Поділля - Полісся. Огляд матчуЛучшие футбольные финты в историиЛучшие футбольные финты в историиІнБев-Полісся-НПУ - ХІТ. Огляд матчу - Житомир.infoІнБев-Полісся-НПУ - ХІТ. Огляд матчу - Житомир.infoМеталлист-1925 - МФК Житомир - 0:0. Обзор матчаМеталлист-1925 - МФК Житомир - 0:0. Обзор матчаПРОФУТБОЛ. ОГЛЯД 23 ТУРУ ПРЕМ'ЄР ЛІГИ УКРАЇНИПРОФУТБОЛ. ОГЛЯД 23 ТУРУ ПРЕМ'ЄР ЛІГИ УКРАЇНИУДИВИ СВОИХ ДРУЗЕЙ / 3 ПРОСТЫХ ТРЮКА ОБУЧЕНИЕ | ФРИСТАЙЛ ФУТБОЛУДИВИ СВОИХ ДРУЗЕЙ / 3 ПРОСТЫХ ТРЮКА ОБУЧЕНИЕ | ФРИСТАЙЛ ФУТБОЛВідповідальність батька, вдячність синаВідповідальність батька, вдячність синаПФЛ - Усі голи першого туру Першої ліги УкраїниПФЛ - Усі голи першого туру Першої ліги УкраїниСКАЖЕНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФУТЗАЛ! КОМЕНТАТОР ЗІРВАВ ГОЛОС!СКАЖЕНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФУТЗАЛ! КОМЕНТАТОР ЗІРВАВ ГОЛОС!"Нива" - "Полісся" 1:0 | ОГЛЯД МАТЧУ"Нива" - "Полісся" 1:0 | ОГЛЯД МАТЧУЛЕГКИЕ ФИНТЫ НЕЙМАРА 100% ПРОХОДЯТЛЕГКИЕ ФИНТЫ НЕЙМАРА 100% ПРОХОДЯТВідеосюжет. Футбольний Клуб "Скала" (Стрий)Відеосюжет. Футбольний Клуб "Скала" (Стрий)Як виглядає житомирський стадіон Полісся, на який хочуть виділити ще 15 мільйонів гривеньЯк виглядає житомирський стадіон Полісся, на який хочуть виділити ще 15 мільйонів гривеньЧи готовий житомирський ФК «Полісся» до старту нового сезону?Чи готовий житомирський ФК «Полісся» до старту нового сезону?КМ. ДИНАМО Київ - ПОЛІССЯ Житомир 5:1. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИКМ. ДИНАМО Київ - ПОЛІССЯ Житомир 5:1. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ