Огляд "Нива" - "Межигір'я" 4:2 / 11 тур чемпіоната Київщини

Потужні стартові 20 хвилин бузівчан, черговий м'яч Сомова, повернення Коропецького та два м'ячі близнюки у наші ворота...

Видео Огляд "Нива" - "Межигір'я" 4:2 / 11 тур чемпіоната Київщини канала Нива Бузова

15 июня 2021 г. 21:14:23
00:06:12
НИВА (Бузова) - НИВА-2 (Бузова)НИВА (Бузова) - НИВА-2 (Бузова)ФК Миколаїв - "Кар'єр-Дністер" Торчиновичі/Ст. Самбір [Огляд матчу] (8 тур, Прем'єр-ліга Львівщини)ФК Миколаїв - "Кар'єр-Дністер" Торчиновичі/Ст. Самбір [Огляд матчу] (8 тур, Прем'єр-ліга Львівщини)Відео УкрПравди: Янукович показує Межигір'я - 2Відео УкрПравди: Янукович показує Межигір'я - 2Сербія – Португалія. Огляд матчу / СКАНДАЛ! Скасований гол РоналдуСербія – Португалія. Огляд матчу / СКАНДАЛ! Скасований гол РоналдуДІНАЗ (Вишгород) - Нива (Бузова). Товариська зустрічДІНАЗ (Вишгород) - Нива (Бузова). Товариська зустрічНИВА (Бузова) - ОЛІМПІЯ (Савинці, Полтавська обл). 1 тур, група А. Меморіал Олега Макарова 2022НИВА (Бузова) - ОЛІМПІЯ (Савинці, Полтавська обл). 1 тур, група А. Меморіал Олега Макарова 2022НИВА (Бузова) - ДРУЖБА (Мирівка). ЧВЕРТЬФІНАЛ. XXVII Меморіал Олега Макарова 2022.НИВА (Бузова) - ДРУЖБА (Мирівка). ЧВЕРТЬФІНАЛ. XXVII Меморіал Олега Макарова 2022.Межигір'я-2 Юрія ІванющенкаМежигір'я-2 Юрія ІванющенкаАргентина — Чілі. Футбол. Копа Америка. Кубок Америки. Група А. 1 тур. Огляд матчу 15.06.2021Аргентина — Чілі. Футбол. Копа Америка. Кубок Америки. Група А. 1 тур. Огляд матчу 15.06.2021ДЖУНІОРС (Шпитьки) - НИВА (Бузова). 2-й тур. Чемпіонат Київської області 2021 року. Вища лігаДЖУНІОРС (Шпитьки) - НИВА (Бузова). 2-й тур. Чемпіонат Київської області 2021 року. Вища ліга«Межигір’я» через 3 роки після втечі Януковича«Межигір’я» через 3 роки після втечі ЯнуковичаГУЦУЛ ВАСИЛЬ РОЗПОВІДАЄ ПРО ГЕЛЕТЮКА, ПОРОШЕНКА І ЯЦЕНЮКА 1 СЕРІЯГУЦУЛ ВАСИЛЬ РОЗПОВІДАЄ ПРО ГЕЛЕТЮКА, ПОРОШЕНКА І ЯЦЕНЮКА 1 СЕРІЯНагородження фінального матчу XI Меморіалу Чанових 2021. ФК НИВА (Бузова) - SC Гатне (Гатне).Нагородження фінального матчу XI Меморіалу Чанових 2021. ФК НИВА (Бузова) - SC Гатне (Гатне).Нива (Бузова) - АФСК (Київ). Товариська зустрічНива (Бузова) - АФСК (Київ). Товариська зустрічУ Карпатах гуцули забрали ще один маєток ЯнуковичівУ Карпатах гуцули забрали ще один маєток ЯнуковичівФК Денгофф - ФК Дружба (Мирівка)ФК Денгофф - ФК Дружба (Мирівка)Оболонь ю19 - Ніка ю19 (2 тайм)Оболонь ю19 - Ніка ю19 (2 тайм)ELECTROUA: новий лохотрон чи вигідні інвестиції в електрозарядки?ELECTROUA: новий лохотрон чи вигідні інвестиції в електрозарядки?Таємний бункер Межигір'я. Цілком таємноТаємний бункер Межигір'я. Цілком таємноНИВА (Бузова) - ФК ЧЕРНІГІВ. Товариська зустрічНИВА (Бузова) - ФК ЧЕРНІГІВ. Товариська зустріч