03:08 — як завершиться матч між «Шахтарем» та «Шальке»;
03:51 — «Динамо» хоче обміняти своїх гравців на Довбика;
04:25 — «Динамо» хоче запросити гравця «ЦСКА»;

📲 Найкращі спортивні додатки для iOS та Android:

🤠Максим Коляда:

🤝для співпраці - ua.sales@tribuna.com

#Динамо #УПЛ #Футбол #Новини #ДинамоКиїв #Трансфери #Луческу #Суркіс #Трибуна #Tribuna

Видео «Динамо» серйозно взялося за підсилення атаки | Нові трансфери для Луческу на наступний сезон УПЛ канала TRIBUNA - футбол України

9 июля 2021 г. 13:57:19
00:07:22
Новий виклик! Ярмоленко попрощався з Вест Гемом та озвучив плани на майбутнє. Новини футболу УкраїниНовий виклик! Ярмоленко попрощався з Вест Гемом та озвучив плани на майбутнє. Новини футболу УкраїниЗоря – Динамо. Студія і ПОВНИЙ МАТЧЗоря – Динамо. Студія і ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Інгулець 5:0. Детальний оглядДинамо – Інгулець 5:0. Детальний оглядВолинь - Карпати. Напад на суддюВолинь - Карпати. Напад на суддюЗбірна України у Римі: культ Шевченка, італійський футбол і українські мрії | Трендець на Євро #9Збірна України у Римі: культ Шевченка, італійський футбол і українські мрії | Трендець на Євро #9Расистський скандал: що сталось у другому таймі матчу Шахтар - Динамо 1:0Расистський скандал: що сталось у другому таймі матчу Шахтар - Динамо 1:0ВЕРНИДУБ / Повернення в Луганськ / медалі Зорі / Суддівство в УПЛВЕРНИДУБ / Повернення в Луганськ / медалі Зорі / Суддівство в УПЛБАРТУЛОВИЧ – СХЕМИ КОЛОМОЙСЬКОГО /РАКИЦЬКИЙ/ ВІЙНА / ОБРАЗА ЛУЧЕСКУБАРТУЛОВИЧ – СХЕМИ КОЛОМОЙСЬКОГО /РАКИЦЬКИЙ/ ВІЙНА / ОБРАЗА ЛУЧЕСКУДинамо 4:0 Кайрат. Гол Кулач, 85 хвилинаДинамо 4:0 Кайрат. Гол Кулач, 85 хвилинаЛУЧЕСКУ готує трансферну бомбу: син РІВАЛДО в ДИНАМО?ЛУЧЕСКУ готує трансферну бомбу: син РІВАЛДО в ДИНАМО?Бущан поїде в АПЛ? Яремчук за крок до переходу в новий клуб. Динамо продовжує пошуки форвардаБущан поїде в АПЛ? Яремчук за крок до переходу в новий клуб. Динамо продовжує пошуки форвардаСтарт УПЛ! Динамо втримає чемпіонство? Зіркові новачки Шахтаря, битва Зорі та Дніпра-1Старт УПЛ! Динамо втримає чемпіонство? Зіркові новачки Шахтаря, битва Зорі та Дніпра-1Мірча ЛУЧЕСКУ та його штаб представлені командіМірча ЛУЧЕСКУ та його штаб представлені командіСини Андрія ШевченкаСини Андрія ШевченкаЗінченку точно не сподобається цей трансфер: Манчестер Сіті знайшов заміну українцю? Новини футболЗінченку точно не сподобається цей трансфер: Манчестер Сіті знайшов заміну українцю? Новини футболВорскла – Дніпро-1. Огляд матчу / Дубль Довбика рятує гостейВорскла – Дніпро-1. Огляд матчу / Дубль Довбика рятує гостейДинамо – Рух. Студія і ПОВНИЙ МАТЧДинамо – Рух. Студія і ПОВНИЙ МАТЧІТАЛІЯ - ІСПАНІЯ: битва за фінал! Аталанта Коваленка, Мілан проти Інтера | Трендець на Євро #11ІТАЛІЯ - ІСПАНІЯ: битва за фінал! Аталанта Коваленка, Мілан проти Інтера | Трендець на Євро #11Циганик LIVE. Збірна України. Перші дні Де Дзербі в Шахтарі. Динамо – трансферні новиниЦиганик LIVE. Збірна України. Перші дні Де Дзербі в Шахтарі. Динамо – трансферні новини