26 мая 2016 г. 2:06:51
00:04:26
ЗБІРНА УКРАЇНИ - 2014 ● Відбір до ЧС (Brazil) ● Живий коментарЗБІРНА УКРАЇНИ - 2014 ● Відбір до ЧС (Brazil) ● Живий коментар✭20 кращих голів збірної України✭20 лучших голов сборной Украины✭✭20 кращих голів збірної України✭20 лучших голов сборной Украины✭Лучший коментатор Украины Виктор Вацко репликиЛучший коментатор Украины Виктор Вацко репликиУкраина - Россия 3:2. Отбор к ЧЕ-2000 (обзор).Украина - Россия 3:2. Отбор к ЧЕ-2000 (обзор).Лучшие ГОЛЫ лучших ТРЕНЕРОВ современности » ТОП 10Лучшие ГОЛЫ лучших ТРЕНЕРОВ современности » ТОП 10Воля до перемоги! Вирішальні голи "Динамо" на останніх хвилинах.Воля до перемоги! Вирішальні голи "Динамо" на останніх хвилинах.EURO-2016 ● "ЇХАЛИ КОЗАКИ"...на Євро ● UkraineEURO-2016 ● "ЇХАЛИ КОЗАКИ"...на Євро ● UkraineПобеды, которыми мы гордимсяПобеды, которыми мы гордимся✭Топ 10 кращих стадіонів України✭Топ 10 лучших стадионов Украины✭✭Топ 10 кращих стадіонів України✭Топ 10 лучших стадионов Украины✭10 самых эффектных голов Евгения Коноплянки10 самых эффектных голов Евгения Коноплянки11.11.2011 Украина - Германия 3:3 ОБЗОР МАТЧА11.11.2011 Украина - Германия 3:3 ОБЗОР МАТЧАUkraine|Best Goals Ever|HDUkraine|Best Goals Ever|HDЗбірна України перед тренуваннямЗбірна України перед тренуваннямЗБІРНА УКРАЇНИ - 2006 ● Відбір до ЧС (Germany) ● Живий коментарЗБІРНА УКРАЇНИ - 2006 ● Відбір до ЧС (Germany) ● Живий коментарНайкращі голи 2014 рокуНайкращі голи 2014 рокуУкраина - Франция 2-0 ОБЗОР МАТЧА (Ukraine vs France)Украина - Франция 2-0 ОБЗОР МАТЧА (Ukraine vs France)Шлях збірної України до Євро-2016Шлях збірної України до Євро-2016⚽️ УКРАЇНА - СЕРБІЯ. Історія протистояння! Украина - Сербия. История встреч⚽️ УКРАЇНА - СЕРБІЯ. Історія протистояння! Украина - Сербия. История встречТОП-10 голов УПЛ сезона 2017/18ТОП-10 голов УПЛ сезона 2017/18Перший матч і перший гол збірної України. Екскурс в історіюПерший матч і перший гол збірної України. Екскурс в історію