GODRA – CAFFE IZLOG-SKY (1-5) / BOŽIĆNI TURNIR.polufinale

GODRA – CAFFE IZLOG-SKY 1:5 (0:3) 12.01.2023
BOŽIĆNI TURNIR 2023 ISTOČNO NOVO SARAJEVO
SRC „Slavija“
Gledalaca: 1000
Sudije: Slavoljub Gogić i Miroslav Bjelica (oba Istočno Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Popović 7, 0:2 Ćeha 9, 0:3 Popović 20, 1:3 Otović 35, 1:4 Pavlović 37, 1:5 Popović 38
Žuti kartoni: Berjan, Arbinja (Godra)

GODRA: Trifković, Berjan, Marković, Erić, Bjeloš, Mandić, Otović, Bodul, Knežević, Arbinja Predstavnik ekipe: Igor Radovanović Trener: Ognjen Kreštalica

CAFFE IZLOG-SKY: Radmanović, Pavlović, Rnić, Ćeha, Vujasinović, Popović, Vukadinović, Perić Predstavnik ekipe: Novak Vukajlović Trener: Dejan Urta

Caffe Izlog-Sky je u prvoj polufinalnoj utakmici savladao Godru 5:1 i plasirao se u veliko finale prvog Božićnog turnira u Istočnom Novom Sarajevu.
Od samog početka ekipa Caffe Izlog-Sky, koja je nastupila bez Marka Perića koji je danas bio u ulozi trenera, je izašla sa Nikolom Rnićem kao „viškom“ i počela da pritiska Godru, koja se nije najbolje snašla na njihov napad i poslije devet minuta gubili su 2:0 nakon što su im Davor Popović i Đorđe Ćeha pozatvarali druge stative i postigli golove. U 20. minuti već je bilo 3:0 za Caffe Izlog-Sky nakon što je Davor Popović postigao svoj drugi gol.
U drugom poluvremenu Godra se konsolidovala i počela je da prijeti, ali je odličan i ovu utakmicu na golu bio Miljan Radmanović koji je zatvorio sve prilaze svojoj mreži. I u 35. minuti Radmanović fantastično brani dva šuta, ali Otović iz trećeg puta pogađa za 3:1 i smanjenje vodstva. Dao je taj gol krila Godri, pokušali su da se potpuno vrate u susret, nisu uspjeli, a Caffe Izlog Sky sa dva gola preko čitavog terena Aleksandra Pavlovića i Davora Popovića, koji je kompletirao hettrik dolazi do konačnih 5:1.

Видео GODRA – CAFFE IZLOG-SKY (1-5) / BOŽIĆNI TURNIR.polufinale канала WOLF MEDIA