Полісся – Агробізнес. Огляд матчу / Перша перемога в історії протистоянь

У матчі 4-го туру Першої ліги сезону 2021/22 Полісся обіграло Агробізнес. Поєдинок завершився з рахунком 1:0. Варто зазначити, що попередні зустрічі команд закінчувались перемогою Агробізнесу.

#ПоліссяАгробізнес #ПершаЛіга #ТелеканалФутбол

✅ Канали Футбол 1/2/3 в соціальних мережах:

Ми в Instagram:

✅ Youtube-канали мережі:

Видео Полісся – Агробізнес. Огляд матчу / Перша перемога в історії протистоянь канала ПЕРША ЛІГА

14 августа 2021 г. 12:19:58
00:05:06
Оболонь – Металіст. Огляд матчу / На перерву з гарним настроємОболонь – Металіст. Огляд матчу / На перерву з гарним настроємВолинь – Прикарпаття. Огляд матчу / Вольова перемогаВолинь – Прикарпаття. Огляд матчу / Вольова перемогаДесна – Дніпро-1. Огляд матчу / Фантастичний поєдинок з двома вилученнямиДесна – Дніпро-1. Огляд матчу / Фантастичний поєдинок з двома вилученнямиКремінь – Агробізнес. Огляд матчу / Чергове фіаскоКремінь – Агробізнес. Огляд матчу / Чергове фіаскоПолісся – Нива Т. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАПолісся – Нива Т. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАМеталіст 1925 – Зоря. Огляд матчу / Феєрія у Харкові: 7 голів та вилученняМеталіст 1925 – Зоря. Огляд матчу / Феєрія у Харкові: 7 голів та вилученняПолісся - Альянс.Огляд матчу.Впевнена перемога.Полісся - Альянс.Огляд матчу.Впевнена перемога.Краматорск – Альянс. Огляд матчу / Розкішні м'ячі перед зимовою перервоюКраматорск – Альянс. Огляд матчу / Розкішні м'ячі перед зимовою перервоюЗоря – Динамо 1:2. Детальний оглядЗоря – Динамо 1:2. Детальний оглядОболонь – Металіст: розбір матчу, ТОП-10 найкращих голів півріччя у Першій лізі. Студія після матчуОболонь – Металіст: розбір матчу, ТОП-10 найкращих голів півріччя у Першій лізі. Студія після матчуПолісся – Поділля. Огляд матчу / Перемога на останніх секундахПолісся – Поділля. Огляд матчу / Перемога на останніх секундахМеталіст – Оболонь. Огляд матчу / Дебютний гол ПейшотоМеталіст – Оболонь. Огляд матчу / Дебютний гол ПейшотоМеталіст 1925 — Чорноморець. Огляд матчу / Чорна смуга одеситів продовжуєтьсяМеталіст 1925 — Чорноморець. Огляд матчу / Чорна смуга одеситів продовжуєтьсяПолісся. Україна з неба · Eкспедиція UkraїnerПолісся. Україна з неба · Eкспедиція UkraїnerАльянс – ВПК-Агро. Огляд матчу / ФАНТАСТИЧНА ГРА! Шість голів та п'ять пенальтіАльянс – ВПК-Агро. Огляд матчу / ФАНТАСТИЧНА ГРА! Шість голів та п'ять пенальтіОлімпік – Гірник-Спорт. Огляд матчу / Переможне завершення футбольного рокуОлімпік – Гірник-Спорт. Огляд матчу / Переможне завершення футбольного рокуКривбас – Агробізнес. Огляд матчу / Бойова нічияКривбас – Агробізнес. Огляд матчу / Бойова нічияВПК-Агро – Ужгород. Огляд матчу / Мирова у битві аутсайдерівВПК-Агро – Ужгород. Огляд матчу / Мирова у битві аутсайдерівПолісся – Поділля. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГАПолісся – Поділля. ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ / ПЕРША ЛІГА