"Брики-дриґи" на "Олімпійському" на честь ювілею "Динамо"

Напевно, під час перерви матчу між "Динамо" і "Олімпіком" Капелюшник, відомий персонаж із книги "Аліса в Країні чудес", міг би пишатися своїм послідовником. Цього вечора публіка буквально вибухнула, коли святкове дефіле продемонстрував військовий оркестр Держспецтрансслужби з нагоди 90-річчя заснування "Динамо"...

Видео "Брики-дриґи" на "Олімпійському" на честь ювілею "Динамо" канала ФК «Динамо» Київ

10 апреля 2017 г. 3:33:46
00:01:09
ГОЛ⚽️ ШЕПЕЛЄВ! ДИНАМО - ВЕРЕС - 3:0ГОЛ⚽️ ШЕПЕЛЄВ! ДИНАМО - ВЕРЕС - 3:0ПОНОМАРЕНКО: «Моя мета – забивати мʼячі. Тренери нас добре налаштували на гру»ПОНОМАРЕНКО: «Моя мета – забивати мʼячі. Тренери нас добре налаштували на гру»ГОЛ⚽️ ЯРМОЛЕНКО! ДИНАМО - ВЕРЕС - 1:0ГОЛ⚽️ ЯРМОЛЕНКО! ДИНАМО - ВЕРЕС - 1:0Купуйте квитки на матч ДИНАМО - ВЕРЕС!Купуйте квитки на матч ДИНАМО - ВЕРЕС!LIVE! ДЮФЛУ U15. ДИНАМО Київ - КДЮСШ-15 КиївLIVE! ДЮФЛУ U15. ДИНАМО Київ - КДЮСШ-15 КиївLIVE! ДЮФЛУ U16. ДИНАМО Київ - КОЛОС КовалівкаLIVE! ДЮФЛУ U16. ДИНАМО Київ - КОЛОС КовалівкаНАЙКРАЩІ ДИНАМІВСЬКІ ГОЛИ: квітень 2024-гоНАЙКРАЩІ ДИНАМІВСЬКІ ГОЛИ: квітень 2024-гоLIVE! ДЮФЛУ U14. ДИНАМО Київ - КОЛОС КовалівкаLIVE! ДЮФЛУ U14. ДИНАМО Київ - КОЛОС КовалівкаБУЯЛЬСЬКИЙ: "Перемога на останніх хвилинах завжди емоційна"БУЯЛЬСЬКИЙ: "Перемога на останніх хвилинах завжди емоційна"ДЕБЮТНИЙ ГОЛ ПОНОМАРЕНКА ⚽️ ДИНАМО - ВЕРЕС - 2:0ДЕБЮТНИЙ ГОЛ ПОНОМАРЕНКА ⚽️ ДИНАМО - ВЕРЕС - 2:0БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ЕВЕРТОН Англія - ДИНАМО Київ. АНОНСБЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ. ЕВЕРТОН Англія - ДИНАМО Київ. АНОНСГОЛ! Владислав ВАНАТ! 3:0 ДИНАМО Київ - Широкі БрієгГОЛ! Владислав ВАНАТ! 3:0 ДИНАМО Київ - Широкі БрієгДякуємо, ВІТАЛІЮ!Дякуємо, ВІТАЛІЮ!ГОЛ! 1:0 Жерсон РОДРІГЕC! ДИНАМО - АЗГОЛ! 1:0 Жерсон РОДРІГЕC! ДИНАМО - АЗЗУСТРІЧ з ГЕРОЯМИ. Динамівці відвідали поранених бійцівЗУСТРІЧ з ГЕРОЯМИ. Динамівці відвідали поранених бійцівТМ. ДИНАМО Київ - ДИНАМО Бухарест 3:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИТМ. ДИНАМО Київ - ДИНАМО Бухарест 3:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИЕКСКЛЮЗИВНЕ святкування на камеру. Переможні голи Кабаєва і Ваната у ворота «Дніпра-1»ЕКСКЛЮЗИВНЕ святкування на камеру. Переможні голи Кабаєва і Ваната у ворота «Дніпра-1»За СЛАВУ УКРАЇНИ! Матч ЮЛЧ U19 ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія НАЖИВО!За СЛАВУ УКРАЇНИ! Матч ЮЛЧ U19 ДИНАМО Київ - СПОРТИНГ Португалія НАЖИВО!БРАЖКО: "Це була холоднокровна майстерність Ваната"БРАЖКО: "Це була холоднокровна майстерність Ваната"КАБАЄВ: "Динамо буде прогресувати, а я разом з ним!"КАБАЄВ: "Динамо буде прогресувати, а я разом з ним!"ДЕ ПЕНА - екскурсія готелем, шок Вітіньйо, бізнес з ФорланомДЕ ПЕНА - екскурсія готелем, шок Вітіньйо, бізнес з Форланом