Директор по футболу ФК «Шахтер» Дарио Срна рассказал об атмосфере в команде и возвращении в Украину.

#Шахтар #Shakhtar #Шахтер #футбол #football #Україна #Ukraine #Украина

Видео Дарио Срна – о настроении команды и возвращении в Украину: Надеемся, все будет хорошо канала FC Shakhtar Donetsk

15 февраля 2022 г. 23:50:11
00:01:30
Shakhtar 3-1 Vorskla. All goalsShakhtar 3-1 Vorskla. All goalsКак Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаКак Николай Матвиенко готовится к встрече Нового года? Подарок для футболистаТоп-3 Додо: защитники, игры и едаТоп-3 Додо: защитники, игры и еда👋 Вітання з Болоньї! 🇮🇹 «Ренато Даль’Ара» 📍 #Shakhtar #UCL ⭐️👋 Вітання з Болоньї! 🇮🇹 «Ренато Даль’Ара» 📍 #Shakhtar #UCL ⭐️Емоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюЕмоції переможців 🧡 Перші хвилини після перемоги Шахтаря U19 над БолоньєюShakhtar in the Netherlands. Day 11Shakhtar in the Netherlands. Day 11Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Дніпро-1 – Шахтар – 0:2. Переможний дубль Молодюк та огляд матчу жіночих команд (29.04.2023)Шахтар придбав квартиру для родини Яни СтепаненкоШахтар придбав квартиру для родини Яни СтепаненкоОлександр Зубков – про капітанську повʼязку: Розумію, яка це відповідальністьОлександр Зубков – про капітанську повʼязку: Розумію, яка це відповідальністьВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаВінісіус Тобіас відповідає на ваші запитання: період у Реалі, повернення до Шахтаря та війнаShakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Shakhtar's best goal in March 2016 (Darijo Srna vs Vorskla)Билися до останнього. Егіналду – про матч Ліги чемпіонів з БолоньєюБилися до останнього. Егіналду – про матч Ліги чемпіонів з Болоньєю👣 Перші кроки на стадіоні «Ренато Даль’Ара» 🏟 #UCL 🔜 Ліга чемпіонів ⭐️ #Shakhtar 🧡👣 Перші кроки на стадіоні «Ренато Даль’Ара» 🏟 #UCL 🔜 Ліга чемпіонів ⭐️ #Shakhtar 🧡Утренняя тренировка Шахтера перед первым матчем в 2022 годуУтренняя тренировка Шахтера перед первым матчем в 2022 годуПодорож Шахтаря до Італії на перший матч нового сезону Ліги чемпіонів з БолоньєюПодорож Шахтаря до Італії на перший матч нового сезону Ліги чемпіонів з БолоньєюТоп-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17Топ-10 голов Шахтера на первом этапе Премьер-лиги – 2016/17All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in February 2016All Shakhtar goals in  February 2017All Shakhtar goals in February 2017ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Пряма трансляція матчу (21.09.2024)ДЮФЛУ U15. Шахтар – ОФКІП-Полісся. Пряма трансляція матчу (21.09.2024)Шахтар – Кривбас – 1:0. Переможний гол Викалюк та огляд матчу (18.09.2024)Шахтар – Кривбас – 1:0. Переможний гол Викалюк та огляд матчу (18.09.2024)📍 «Ренато Даль’Ара» 🏟 🔜 Ліга чемпіонів ⭐️ #UCL #Shakhtar 🧡📍 «Ренато Даль’Ара» 🏟 🔜 Ліга чемпіонів ⭐️ #UCL #Shakhtar 🧡