Площу Перемоги розблокували, Копельцю недовіру висловили

У вівторок 27 вересня депутати Кобеляцької міської ради прийняли історичне рішення. Ще ніколи в історії місцевого самоврядування в Кобеляках депутати не вирішували достроково припинити повноваження ще живого міського голови.

27 вересня 2022-го року це сталося вперше. 19 депутатів міськради в ході таємного голосування проголосували за те, щоб висловити недовіру діючому міському голові Олександру Копельцю.

В цей же день кобеляцькі обранці прийняли рішення розблокувати площу Перемоги, заблоковану тим же міським головою.

Видео Площу Перемоги розблокували, Копельцю недовіру висловили канала тижневик ЕХО

28 сентября 2022 г. 17:38:54
00:37:56
Соляна кімната і новий апарат УЗДСоляна кімната і новий апарат УЗДЧерез ожеледицю ледь не розбилася фура і вісім «Ланосів»Через ожеледицю ледь не розбилася фура і вісім «Ланосів»Із нового року «Аршиця» заплатить більшеІз нового року «Аршиця» заплатить більшеЖінок вітали квітами, грамотами і ...барабанамиЖінок вітали квітами, грамотами і ...барабанамиЧергова трагедія на СмертномуЧергова трагедія на Смертному«Кубок афганців» виграли Червоні Квіти«Кубок афганців» виграли Червоні КвітиХто ж продав дорогу біля «мануалки»?Хто ж продав дорогу біля «мануалки»?Презентація книги Євген ПОЛОЖІЙ, ІЛОВАЙСЬКПрезентація книги Євген ПОЛОЖІЙ, ІЛОВАЙСЬКБіличани вибороли перемогу у «афганському» турніріБіличани вибороли перемогу у «афганському» турнірі«Хонда» не поступилась «Пежо»«Хонда» не поступилась «Пежо»Поблизу Кобеляк вирувала величезна пожежаПоблизу Кобеляк вирувала величезна пожежаНайбільшу школу обігріватимуть за допомогою пелетівНайбільшу школу обігріватимуть за допомогою пелетівГроші дали востаннє?Гроші дали востаннє?Нова дорога: від пошти до редакції «ЕХО»Нова дорога: від пошти до редакції «ЕХО»У весняному турнірі змагались 60 учасниківУ весняному турнірі змагались 60 учасниківЗмагання дзюдоїстів: новачки виборюють перші медаліЗмагання дзюдоїстів: новачки виборюють перші медалі«Усе буде туризм»«Усе буде туризм»Дохла корова як символ кобеляцької владиДохла корова як символ кобеляцької владиСвятковий кубок виграє бутенківська «Молодь»Святковий кубок виграє бутенківська «Молодь»«Онурівські» вантажівки спішно покинули кар’єр«Онурівські» вантажівки спішно покинули кар’єрЧерговий потоп: витівки природи чи людське свавілля?Черговий потоп: витівки природи чи людське свавілля?