Загрузка...

3600 DAMAGE WITH SHOTGUN ONLY MAD MAGGIE!

Today we start the Challenge series! I went Shotgun only for and managed a huge game with 3600 damage and 14 Kills!

Let me know if you have any ideas for me to go for!

Follow Me On Twitter - https://twitter.com/DndoYT

All Equipment I use to create these videos -Equipment I use to create:

Hardware;
- Elgato 4K Pro - https://amzn.to/3bCFuBH
- Blue Snowball Mic - https://amzn.to/3l7PiXn
- Xbox Series X - Elite 2 Controller - Arctis 9 Headset

Software;
- Premier Pro
- Photoshop
- Streamlabs

Видео 3600 DAMAGE WITH SHOTGUN ONLY MAD MAGGIE! канала Dndo
Яндекс.Метрика
Все заметки Новая заметка Страницу в заметки
Страницу в закладки Мои закладки
На информационно-развлекательном портале SALDA.WS применяются cookie-файлы. Нажимая кнопку Принять, вы подтверждаете свое согласие на их использование.
О CookiesНапомнить позжеПринять