U17 «Буковина» — U17 СДЮСШОР «Прикарпаття» 1:4

Видео U17 «Буковина» — U17 СДЮСШОР «Прикарпаття» 1:4 канала КБУ ДЮСШ з футболу м. Чернівці

20 октября 2020 г. 18:46:36
01:32:43
БукоВиїзд. #3. Битва до крові з КарпатамиБукоВиїзд. #3. Битва до крові з КарпатамиКарпати - Галатасарай 1:1 — Кінець гри [HQ]Карпати - Галатасарай 1:1 — Кінець гри [HQ]"Футбольна академія "Тернопіль" - СДЮШОР "Прикарпаття" 6 тур Вищої ліги ДЮФЛ України U-17 1 тайм"Футбольна академія "Тернопіль" - СДЮШОР "Прикарпаття" 6 тур Вищої ліги ДЮФЛ України U-17 1 таймДФЮЛУ U-14 ПОКРОВА - КОЛІФКСДФЮЛУ U-14 ПОКРОВА - КОЛІФКСU15 «Буковина» — U15 СДЮСШОР «Прикарпаття» 0:3U15 «Буковина» — U15 СДЮСШОР «Прикарпаття» 0:3Симуляція, червоні картки та перепалка тренерівСимуляція, червоні картки та перепалка тренерівБуковина Чернівці - Полісся Житомир 7.10.17 (голи, моменти)Буковина Чернівці - Полісся Житомир 7.10.17 (голи, моменти)U16 «Буковина» — U16 КОЛІФКС 3:0. ГолиU16 «Буковина» — U16 КОЛІФКС 3:0. Голи"Буковина" - "Сталь" 3:0"Буковина" - "Сталь" 3:0ФК Буковина програв Агробізнесу. На стадіоні мало не побилися 23.10.2017ФК Буковина програв Агробізнесу. На стадіоні мало не побилися 23.10.2017U17 «Буковина» — U17 «Поділля» 1:0U17 «Буковина» — U17 «Поділля» 1:0Топ-10 голів МФК "Тепловик-Прикарпаття"Топ-10 голів МФК "Тепловик-Прикарпаття""Футбольна академія "Тернопіль" - СДЮШОР "Прикарпаття" 6 тур Вищої ліги ДЮФЛ України U-17 2 тайм"Футбольна академія "Тернопіль" - СДЮШОР "Прикарпаття" 6 тур Вищої ліги ДЮФЛ України U-17 2 таймU19 «Буковина» — U19 «Кристал» 1:1U19 «Буковина» — U19 «Кристал» 1:1Carpathia Cup 2014. Фінал (пенальті) СДЮШОР Ужгород - Динамо Київ 2:4Carpathia Cup 2014. Фінал (пенальті) СДЮШОР Ужгород - Динамо Київ 2:4U15 «Буковина» — U15 «Поділля» 2:2U15 «Буковина» — U15 «Поділля» 2:2Футбольний матч ФК "Буковина" - ФК "Чернігів"Футбольний матч ФК "Буковина" - ФК "Чернігів"ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ДЮФЛ U-17, U-15  ВІК-Волинь – ФК ЛьвівПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ ДЮФЛ U-17, U-15 ВІК-Волинь – ФК ЛьвівСК Дніпро -1  -  Буковина   (5 : 0)СК Дніпро -1 - Буковина (5 : 0)Микола Головачук, тренер «Буковини» U16Микола Головачук, тренер «Буковини» U16