Юний шахрай "Зорі" видав свою версію скандалу з договірними матчами

UA - Юний шахрай "Зорі" видав свою версію скандалу з договірними матчами. Нові подробиці скандалу навколо договірних матчів за участю луганської Зорі. 11 футболістів молодіжних складів вигнали з клубу. Вигнанці письмово підтвердили участь у матчах з фіксованим результатом і назвали одного зі своїх колег організатором гри на тоталізатор. Пізніше Рафаїлов озвучив його ім'я – Ігор Калінін. В інтерв'ю Профутболу Калінін озвучив своє бачення скандалу та заявив, що готовий говорити про це в стінах ФФУ.Випуск Профутбол за 13 грудня 2015 року

RU - Юный мошенник "Зари" выдал свою версию скандала с договорными матчами. Новые подробности скандала вокруг договорных матчей с участием луганской Зари. 11 футболистов молодежных составов выгнали из клуба. Изгнанники письменно подтвердили участие в матчах с фиксированным результатом и назвали одного из своих коллег организатором игры на тотализатор. Позже Рафаилов озвучил его имя - Игорь Калинин. В интервью Профутбол Калинин озвучил свое видение скандала и заявил, что готов говорить об этом в стенах ФФУ. Выпуск Профутбол за 13 декабря 2015 года

Видео Юний шахрай "Зорі" видав свою версію скандалу з договірними матчами канала ПРОФУТБОЛ Digital

14 декабря 2015 г. 3:36:58
00:09:54
Екс-гравець дублю Металіста зізнався, що підбурював колег зливати матчіЕкс-гравець дублю Металіста зізнався, що підбурював колег зливати матчіФутбольний на голову. Ігор ЦиганикФутбольний на голову. Ігор ЦиганикТоп-10 голів Шахтаря у Лізі Європи | Кубку УЄФА | Кубку володарів кубків | Лучшие голы ШахтераТоп-10 голів Шахтаря у Лізі Європи | Кубку УЄФА | Кубку володарів кубків | Лучшие голы ШахтераПавло Худзік помер: Профутбол висловив співчуття рідним та ФК ЗоряПавло Худзік помер: Профутбол висловив співчуття рідним та ФК ЗоряЧерчесов тупитЧерчесов тупитАрсенал став лідером Першої ліги і підвищується в класі на наступний сезонАрсенал став лідером Першої ліги і підвищується в класі на наступний сезонДніпро - Наполі: гол (з трибуни)Дніпро - Наполі: гол (з трибуни)ПРОФУТБОЛ. Ексклюзив. Блохін та Чубаров у перерві матчу Ворскла-ДинамоПРОФУТБОЛ. Ексклюзив. Блохін та Чубаров у перерві матчу Ворскла-ДинамоДоговорняк? Разбор игры Днепр - ВолыньДоговорняк? Разбор игры Днепр - ВолыньМатч между "Уралом" и "Тереком" назвали "странным"Матч между "Уралом" и "Тереком" назвали "странным"БІЙКА НА МАТЧІ МЕТАЛІСТА / СКАНДАЛ у клубі Яремчука / Луческу у Фенербахче? / ПРОФУТБОЛьні новиниБІЙКА НА МАТЧІ МЕТАЛІСТА / СКАНДАЛ у клубі Яремчука / Луческу у Фенербахче? / ПРОФУТБОЛьні новиниЯк організовують матчі з фіксованим результатом: кубковий поєдинок Інгулець - ВолиньЯк організовують матчі з фіксованим результатом: кубковий поєдинок Інгулець - ВолиньПівмільйона доларів за тайм: хто здавав матч Іллічівець - Гірник-СпортПівмільйона доларів за тайм: хто здавав матч Іллічівець - Гірник-СпортЗаря - Шахтер. Горняки после окончания матча эмоционально высказывали претензии судьеЗаря - Шахтер. Горняки после окончания матча эмоционально высказывали претензии судье#LOKO NEWS // Первый день Пабло Кастро в «Локо»#LOKO NEWS // Первый день Пабло Кастро в «Локо»ЩО З ДОВБИКОМ ❓ / українські АРБІТРИ ЗАГОВОРИЛИ / Металіст на зборах /ПРОФУТБОЛьні новиниЩО З ДОВБИКОМ ❓ / українські АРБІТРИ ЗАГОВОРИЛИ / Металіст на зборах /ПРОФУТБОЛьні новиниВ Доме футбола обнародовали первые громкие результаты расследования договорных матчейВ Доме футбола обнародовали первые громкие результаты расследования договорных матчейГол Гармаша Динамо Киев 1:2 БаварияГол Гармаша Динамо Киев 1:2 БаварияВідстрочена дискваліфікація: чому ПФК Суми продовжує ганьбити український футболВідстрочена дискваліфікація: чому ПФК Суми продовжує ганьбити український футбол