Обзор матча турнира Poltava Football Cup-2020 "Молодь" (Полтава) - "Горняк-Спорт" (Горишние Плавни) в возрастной категории U-13, в котором команда из Горишних Плавней одержала волевую победу - 3:1.

Видео Незабитый пенальти, удаление вратаря и камбэк. U-13. Молодь - Горняк-Спорт - 1:3. канала ФК "Горняк-Спорт"

13 августа 2020 г. 14:37:05
00:08:14
ПЕНАЛЬТІ | Гірник-Спорт Ветерани - Гірник-Спорт U15 | Товариський матчПЕНАЛЬТІ | Гірник-Спорт Ветерани - Гірник-Спорт U15 | Товариський матчКремінь U-16 - Гірник-Спорт - 0:6 | Провели іспит для юніорів "Кременя" | Highlights матчуКремінь U-16 - Гірник-Спорт - 0:6 | Провели іспит для юніорів "Кременя" | Highlights матчуТренування завершилося на позитиві!Тренування завершилося на позитиві!Беспалов подменяет Салака на буллит / Sibir switch goalies for a penalty shotБеспалов подменяет Салака на буллит / Sibir switch goalies for a penalty shotЄгор Твердохліб про "Минай" ❘ ГОЛ "Металісту" та шлях до УПЛЄгор Твердохліб про "Минай" ❘ ГОЛ "Металісту" та шлях до УПЛПроверено временем. НАКЛБОЛ 80-летним мячом? 2017 vs 1930Проверено временем. НАКЛБОЛ 80-летним мячом? 2017 vs 1930«Черноморец» - «Горняк-Спорт» LIVE«Черноморец» - «Горняк-Спорт» LIVEДрама на «Донбасс-Арене»Драма на «Донбасс-Арене»Роботи на полі | Хороводи із Юрієм Саком | Тренування команди U-8Роботи на полі | Хороводи із Юрієм Саком | Тренування команди U-8Турнір по 2011р.н. присвячений ЗСУТурнір по 2011р.н. присвячений ЗСУОн сохранил звёзды ВСЕХ операций 🔥Он сохранил звёзды ВСЕХ операций 🔥Кремінь U-14 - Гірник-Спорт U-15 - 0:0. Highlights. 10.06.2022Кремінь U-14 - Гірник-Спорт U-15 - 0:0. Highlights. 10.06.2022Сергій Свистун. Коментар матчу Гірник-Спорт - Кремінь - 1:3. 03.05.22Сергій Свистун. Коментар матчу Гірник-Спорт - Кремінь - 1:3. 03.05.22Коментарі | Сергій Свистун | Олександр ЗозуляКоментарі | Сергій Свистун | Олександр Зозуля2 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.222 тайм. Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 (1:1). Благодійний турнір Разом до перемоги. 02.07.22СЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ | Ветерани "Гірника-Спорт" знову влучні | Битва поколіньСЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ | Ветерани "Гірника-Спорт" знову влучні | Битва поколіньНА ПІДТРИМКУ ЗСУ | Благодійний турнір | Фінал у Новій ГалещиніНА ПІДТРИМКУ ЗСУ | Благодійний турнір | Фінал у Новій ГалещиніБлагодійний матч. Гірник-Спорт - Кремінь - 2:1Благодійний матч. Гірник-Спорт - Кремінь - 2:11 тайм. Харків - Гірник Спорт-2 - 0:2 (0:0). Благодійний турнір. 10.07.221 тайм. Харків - Гірник Спорт-2 - 0:2 (0:0). Благодійний турнір. 10.07.22Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3  | Highlights  | Благодійний турнір | ЗСУ | 02/07/22Кремінь-2006 - Гірник-Спорт-2 - 3:3 | Highlights | Благодійний турнір | ЗСУ | 02/07/22