FC Argeș: 12. Greab - 2. Tofan, 5. Turda, 17. Dobrosavlevici, 3. Latovlevici - 4. Meza Colli, 71. Raynov - 11. Ișfan, 8. I. Șerban ll, 10. Cr. Tănase - 19. G. Ganea
Rezerve: 22. F. Croitoru, 7. Viana, 9. Cr. Dumitru, 14. J. Miguel, 25. Boldor, 29. Dumitrașcu, 30. Mușat, 44. Said, 21. Palic

FC Voluntari: 71. M. Popa - 13. D. Ciobotariu, 30. Tamaș, 5. Armaș, 6. Briceag- 24. Ricardinho, 66. Droppa - 22. Rață, 50. Budescu, 8. Ion Gheorghe - 77. Nemec
Rezerve: 12. Râmniceanu, 2. C. Achim, 3. Meleke, 14. Marcelo, 18. Helder, 21. Al. Ilie, 80. L. Fulop, 98. Cr. Costin, 23. Al. Vlad
Antrenor: Liviu Ciobotariu

Stadion: „Nicolae Dobrin” (Pitești)
Arbitru: Colţescu Sebastian (Craiova) / A1: Mitruţi Daniel (Craiova), A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe)

🤑 şi bifează şi clopoţelul pentru a nu rata niciun clip postat de noi pe acest canal 🔥🤩🙌😉

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

✉️ Email: telekomsportromania@gmail.com

YouTube MCN - BrandTube - office@brandtube.ro

Видео REZUMAT| FC Argeș - FC Voluntari 0-0 канала Orange Sport Romania

27 февраля 2022 г. 18:03:07
00:03:06
REZUMAT | Sepsi - Clinceni 6-0. Cea mai categorică victorie a covăsnenilor in Liga 1REZUMAT | Sepsi - Clinceni 6-0. Cea mai categorică victorie a covăsnenilor in Liga 1Niță înainte de Olanda: "Sunt pregătit de penalty-uri, dar sper să batem în 90 de minute"Niță înainte de Olanda: "Sunt pregătit de penalty-uri, dar sper să batem în 90 de minute"REZUMAT | FC Voluntari - Farul 1-1. Hagi, egalat pe finalREZUMAT | FC Voluntari - Farul 1-1. Hagi, egalat pe finalREZUMAT | UTA Arad - Farul 0-1. Adrian Mazilu, un puști de 17 ani, a adus victoriaREZUMAT | UTA Arad - Farul 0-1. Adrian Mazilu, un puști de 17 ani, a adus victoriaComan nu s-a antrenat și este incert pentru meciul cu Olanda: "Ianis ar putea juca în stânga"Coman nu s-a antrenat și este incert pentru meciul cu Olanda: "Ianis ar putea juca în stânga"Iordănescu: "Olanda e favorită, dar ne dorim enorm calificarea în sferturi"Iordănescu: "Olanda e favorită, dar ne dorim enorm calificarea în sferturi"REZUMAT| FC Argeș - Rapid 1-1. Giuleștenii, salvați de Moldovan în prelungiriREZUMAT| FC Argeș - Rapid 1-1. Giuleștenii, salvați de Moldovan în prelungiriREZUMAT | Chindia - FCSB 0-2. Olaru și Compagno, accidentare groaznicăREZUMAT | Chindia - FCSB 0-2. Olaru și Compagno, accidentare groaznicăREZUMAT | UTA - Hermannstadt 1-0. Momente de panică la Arad, Rareș Pop s-a prăbușit pe gazonREZUMAT | UTA - Hermannstadt 1-0. Momente de panică la Arad, Rareș Pop s-a prăbușit pe gazonEuro 2024 de vis pentru tricolori! Reacții după România - Slovacia 1-1 și calificarea în optimiEuro 2024 de vis pentru tricolori! Reacții după România - Slovacia 1-1 și calificarea în optimiFCSB negociază plecarea lui Edjouma. Meme a făcut anunțul în directFCSB negociază plecarea lui Edjouma. Meme a făcut anunțul în directMeme după City - Real: "A fost atât dezechilibru încât mi-a amintit de meciul nostru cu City"Meme după City - Real: "A fost atât dezechilibru încât mi-a amintit de meciul nostru cu City"REZUMAT | Oțelul - Dinamo 0-2. "Câinii" strică sărbătoarea Oțelului și speră la promovarea directăREZUMAT | Oțelul - Dinamo 0-2. "Câinii" strică sărbătoarea Oțelului și speră la promovarea directăREZUMAT | Univ. Craiova - Chindia 3-0. Oltenii defilează fără Rădoi, bijuterie de gol MarkovicREZUMAT | Univ. Craiova - Chindia 3-0. Oltenii defilează fără Rădoi, bijuterie de gol MarkovicElias Charalambous, antrenorul FCSB, invitat la SportCast cu Sile. Podcast Orange Sport #17Elias Charalambous, antrenorul FCSB, invitat la SportCast cu Sile. Podcast Orange Sport #17REZUMAT | Botoșani - UTA Arad 1-2. Arădenii au urcat pe podiumREZUMAT | Botoșani - UTA Arad 1-2. Arădenii au urcat pe podiumREZUMAT | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Super gol reușit de VătăjeluREZUMAT | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Super gol reușit de VătăjeluREZUMAT | Oțelul - Steaua 3-2. Fatai a făcut spectacol ca în tinerețeREZUMAT | Oțelul - Steaua 3-2. Fatai a făcut spectacol ca în tinerețeREZUMAT | Farul - Sepsi 2-1. Victorie pentru Hagi și un prim pas spre titluREZUMAT | Farul - Sepsi 2-1. Victorie pentru Hagi și un prim pas spre titluREZUMAT | FC Argeș - Gaz Metan 1-2. Ardelenii au marcat golul victoriei la ultima fazăREZUMAT | FC Argeș - Gaz Metan 1-2. Ardelenii au marcat golul victoriei la ultima fazăREZUMAT | Rapid - Sepsi 0-0. Niczuly, imbatabil, primul meci fără goluri în istoria noului GiuleștiREZUMAT | Rapid - Sepsi 0-0. Niczuly, imbatabil, primul meci fără goluri în istoria noului Giulești