Огляд матчу Титан - НГУ.Зимовий Кубок Одеси

“Титан Одеса” переміг “Південну Пальміру” та виграв срібло Зимового Кубка Одеси

Футбольний клуб “Титан Одеса” зупинився в кроці від другої поспіль перемоги в Зимовій першості – в цьому році Зимовому Кубку Одеси. В завершальному турі підопічні Юрія Куліша в красивому стилі на останніх секундах переграли “Південну Пальміру” з рахунком 4:3, але бажаної нічиї в матчі “Атлетик” - “Хаджибей” не сталося.

В грі з гвардійцями “титанівці” першими вийшли вперед. На 10-й хвилині голом відзначився Слободяк. Вже через 2 хвилини суперники зусиллями Гречко рахунок зрівняли, а за хвилину до кінця першого тайму Донгаузер красиво відзначився після пасу Чебанюка та вивів “бордових” вперед.

Але “Титан” не опустив руки та ще до перерви встиг зрівняти рахунок. З пенальті відзначився Мішуренко. Додамо, що Слободяк щонайменше міг двічі забивати у першому таймі.

Після перерви Чебанюк вивів НГУ вперед голом в ближній кут. Але й в цій важкій ситуації “зелені” не полишали спроб зрівняти та вийти вперед. Особливо небезпечними були стандарти у виконанні Політило. Як результат чемпіони Літньої першості вдало реалізували так званий “Фергі тайм”. У компенсований час Урсолов зробив рахунок 3:3, а капітан Швидерський забив переможний гол, який вивів “Титан Одеса” на перше місце, але, нажаль, ненадовго.

Доля “золота” вирішувалась у матчі “Атлетик” - “Хаджибей” та “титанівців” влаштувала лише нічия цих команд. Натомість підопічні Голоколосова перемогли з рахунком 2:1 та оформили чемпіонство, а команда Куліша завершила Зимову першість на другому місці. Вже наприкінці березня команду очікує старт у другому колі Чемпіонату України серед Аматорів.

Видео Огляд матчу Титан - НГУ.Зимовий Кубок Одеси канала FC "Titan Odesa"