Огляд голів гри Титан - Енергетик . Зимовий Кубок Одеси. 2й ТУР

“Титан Одеса” вийшов на перше місце в групі В

Важкий, але цікавий матч подарували “Титан Одеса” та “Енергетик” з Теплодару у другому турі групового етапу Зимового Кубку Одеси. Після нічиї в першому турі “титанівцям” вкрай важливо було обігрувати та обходити суперника в турнірній таблиці та підопічні Юрія Куліша з цим впорались.

Додамо, що “енергетики” значно підсилилтсь гравцями Першої та Другої ліги – за них виступають такі досвідчені гравці, як Артем Андріца з “Хуста”, Владислав Клименко з СК “Полтава” та Вадим Вітенчук з “Минаю”. Тому пройти захист чемпіонам було не просто, перший тайм так й завершився без голів. Небезпечних моментів теж було зовсім не багато, але Швидерський та Опря могли забивати після дальніх спроб.

А от після перерви за справу взявся Михайло Лаптєв. Спочатку він на 37-й хвилині (а грають команди, нагадаємо, по 35 хвилин) відгукнувся на подачу з кутового від Сергія Політило. А через 2 хвилини вже сам Лаптєв віддав гольовий пас на Сергія Платунова, який забив дебютний гол в зеленій формі.

А крапку в матчі з пенальті поставив Руслан Іванченко на 59-й хвилині. Кінцівка матчу пройшла в замінах. В складі “Титана” активно виглядав Радіон Гончар, але четвертий м’яч глядачі так й не побачили.

Таким чином “Титан Одеса” з 4 очками вже майже на 100% забезпечив собі участь у Вищій лізі Зимового Кубку Одеси, кули виходять по 2 команди з кожної групи. Заключний матч групового етапу “титанівці” проведуть проти “Чорноморця” Ю16.

Видео Огляд голів гри Титан - Енергетик . Зимовий Кубок Одеси. 2й ТУР канала FC "Titan Odesa"