Огляд матчу ФК Титан - ФК Атлетик (27.01.20204)

“Титан Одеса” здобув важливу перемогу над прямим конкурентом

Підопічні Юрія Куліша здобули перемогу у матчі, який називають “за 6 очок” та були сильніше за “Атлетик”. Гра була напружена, у першому таймі було багато боротьби та чимало порушень, суперники мали серію небезпечних стандартів, “титанівці” теж створювали небезпечні моменти.

Відкрив рахунок на 33-й хвилині з пенальті, яке сам й заробив Станіслав Урсолов. На початку другого тайму дуже потужний гол загнав у дев’ятку капітан команди Максим Швидерський.

Суперники провели ряд замін та намагались відіграти хоча б 1 м’яч, були близькі до цього екс-титанівці Олексій Бондаренко та Сергій Федоров. Але надійно захищав ворота Валерій Даскалиця. Захисники Дубина, Ратушняк, Лаптєв та Кондратюк теж були на висоті в цьому матчі. Єгор та Михайло до речі часто допомогали команді й на флангах в атаці.

Третій м’яч знову провів Урсолов, він обробив, розгорнувся та влучив у дев’ятку. У час, що лишався “Атлетик” зумів відіграти лише 1 гол, відзначився Булганін. У підсумку впевнена та красива перемога 3:1 й “Титан” навіть за відсутності Політило через дискваліфікацію в цій грі робить ще крок до чемпіонства

Видео Огляд матчу ФК Титан - ФК Атлетик (27.01.20204) канала FC "Titan Odesa"