Lino Červar time out - Poslat ću te kući pješke

Poslat ću te kući pješke, ti ćeš meni prodavati lopte. ... minute odmora hrvatske reprezentacije kada je na klupi sjedio Lino Červar. Trofejni trener time-out je ponekad učinio zanimljivijim no što su bile same utakmice.BIVŠI hrvatski izbornik i aktualni trener makedonskog Metalurga Lino Červar na sinoćnjoj utakmici protiv Baia Mare u rukometnoj Ligi prvaka održao je oštar ...Lino Červar time out - Poslat ću te kući pješke HC Baia Mare - HC Metalurg EHF Champions League Match ...(VIDEO) Červar na utakmici poručio igraču: Poslat ću te kući pješke ... gostiju Lino Červar nije bio zadovoljan igrom svoje ekipe kod rezultata 7:5. Červar je zatražio time out, a zatim se obratio Filipu Kuzmanovskom rekavši mu ... Lino Červar svom igraču poručio: Poslat ću te kući pješke! ... prvog poluvremena kod rezultata 7:5 za domaću ekipu Lino je pozvao timeout. Lino Červar u elementu: 'POSLAT ĆU TE KUĆI PJEŠKE' (VIDEO) ... da se prisjetimo njegovih legendarnih izjava za vrijeme time-outa.Screenshot BIVŠI hrvatski izbornik i aktualni trener makedonskog Metalurga Lino Červar na sinoćnjoj utakmici protiv Baia Mare u ...Červar na utakmici poručio igraču: Poslat ću te kući pješke ... trener gostiju Lino Červar nije bio zadovoljan igrom svoje ekipe kod rezultata 7:5. Červar je zatražio time out, a zatim se obratio Filipu Kuzmanovskom rekavši mu ...Searched for 'out time' and found 1000000 results, Download out time songs and music videos for free , Free ... Lino Červar time out - Poslat ću te kući pješke ...

Видео Lino Červar time out - Poslat ću te kući pješke канала Media Bosnia and Herzegovina