"Da li je bio Gol? Đavo da ga Zna" | Fejenord - PSV | SPORT KLUB Fudbal

Istorijski Gol - Prva Upotreba Video Tehnologije u Holandiji | Fejenord - PSV | SPORT KLUB Fudbal

Fejnord je slavio veliki trijumf u derbiju nad PSV 2:1, kojim se primakao osvajanju titule u Holandiji, prve od 1999. a odlučujući momenat dogodio se u 82. minutu, kada je zahvaljujući gol tehnologiji priznat pobedonosni gol domaćina.
👉 Pratite Sport Klub na društvenim mrežama:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

⏩ Svako postavljanje video materijala (klipova, stream-ova...) bićemo prinuđeni da prijavimo YouTube administratorima. To može rezultovati i trajnim gašenjem Vašeg kanala od strane YouTube-a ili tužbe od strane United Media Production d.o.o. Beograd.⏪

Видео "Da li je bio Gol? Đavo da ga Zna" | Fejenord - PSV | SPORT KLUB Fudbal канала Sport Klub

27 февраля 2017 г. 15:10:23
00:01:31
Makazice Kerola, Magija Nejmara, Lob Vardija i Ostali Epski Golovi | SPORT KLUB GOLEADAMakazice Kerola, Magija Nejmara, Lob Vardija i Ostali Epski Golovi | SPORT KLUB GOLEADAPromašaji, Nezgode i Komične Situacije u Sportu | Smešna Strana Sporta | SPORT KLUBPromašaji, Nezgode i Komične Situacije u Sportu | Smešna Strana Sporta | SPORT KLUBSudijska Odluka Šokirala Komentatora Sport Kluba | Aston Vila - Midlzbro | SPORT KLUB FudbalSudijska Odluka Šokirala Komentatora Sport Kluba | Aston Vila - Midlzbro | SPORT KLUB FudbalSukob Mitrovića i Davida De Hee | Fulham vs Man United | SPORT KLUB FUDBALSukob Mitrovića i Davida De Hee | Fulham vs Man United | SPORT KLUB FUDBALFamous Goals Against Former Clubs in Football - Respect & DisrespectFamous Goals Against Former Clubs in Football - Respect & DisrespectKlasen, Kosta i Grizman Cepaju Mreže | SPORT KLUB GOLEADAKlasen, Kosta i Grizman Cepaju Mreže | SPORT KLUB GOLEADANeshvatljiv Kiks Golmana - Kako Upropastiti Sve Za 5 Minuta | AZ Alkmar - PSV | SPORT KLUB FUDBALNeshvatljiv Kiks Golmana - Kako Upropastiti Sve Za 5 Minuta | AZ Alkmar - PSV | SPORT KLUB FUDBALRonaldo Pobesneo Zbog Nedosuđenog Penala u El Klasiku | Barselona - Real | SPORT KLUB FudbalRonaldo Pobesneo Zbog Nedosuđenog Penala u El Klasiku | Barselona - Real | SPORT KLUB FudbalGolman Učinio Nemoguće i Sprečio Siguran Gol | Klub Amerika - Tauro | SPORT KLUB FUDBALGolman Učinio Nemoguće i Sprečio Siguran Gol | Klub Amerika - Tauro | SPORT KLUB FUDBALCRISTIANO RONALDO - Tested To The Limit! | A MACHINE! | HDCRISTIANO RONALDO - Tested To The Limit! | A MACHINE! | HDNorič Golovima u 94. i 98. Minutu Stiže do 3:3 Protiv Notingem Foresta | SPORT KLUB FUDBALNorič Golovima u 94. i 98. Minutu Stiže do 3:3 Protiv Notingem Foresta | SPORT KLUB FUDBALLuda Dva Minuta Sudijske Nadoknade u Kini | SPORT KLUB FudbalLuda Dva Minuta Sudijske Nadoknade u Kini | SPORT KLUB FudbalKad Sreća Okrene Leđa: Autogolovi i Autokoševi | Smešna Strana Sporta | SPORT KLUBKad Sreća Okrene Leđa: Autogolovi i Autokoševi | Smešna Strana Sporta | SPORT KLUBRemek-Dela Mesija, Modrića, Ramzija, Lukakua i Ostalih Majstora | SPORT KLUB GoleadaRemek-Dela Mesija, Modrića, Ramzija, Lukakua i Ostalih Majstora | SPORT KLUB GoleadaKad "Zabaguju" Igrači, Voditelji i Drugi Komični Momenti | SPORT KLUB Smešna Strana SportaKad "Zabaguju" Igrači, Voditelji i Drugi Komični Momenti | SPORT KLUB Smešna Strana SportaPraznični Paketić Sport Kluba | Najbolje, Najjače, Najsmešnije, Najbizarnije | Deveti DeoPraznični Paketić Sport Kluba | Najbolje, Najjače, Najsmešnije, Najbizarnije | Deveti DeoKrasnodar - Crvena zvezda 3:2, highlightsKrasnodar - Crvena zvezda 3:2, highlightsŠOKANTNO :UDARANJE SUDIJEŠOKANTNO :UDARANJE SUDIJEReprezentacija Srbije i igrači koji nisu ispoštovaniReprezentacija Srbije i igrači koji nisu ispoštovaniPregled i Analiza 23. Kola Premijer Lige powered by Donesi.com | SPORT KLUB PodcastPregled i Analiza 23. Kola Premijer Lige powered by Donesi.com | SPORT KLUB Podcast