Constantin Budescu a fost titular pentru Damak, in esecul cu 1-2 in fata celor de la Al Shabab, echipa la care a jucat in trecut. Mijlocasul roman n-a reusit sa inscrie, dar a facut cateva faze foarte spectaculoase.

YouTube MCN - BrandTube - office@brandtube.ro

Видео Budescu, show total in Damak 1-2 Al Shabab. Driblingurile si fazele care i-au lasat masca pe seici канала Telekom Sport Romania

3 марта 2021 г. 12:54:50
00:13:17
10 Goluri Istorice Inscrise de Constantin Budescu !10 Goluri Istorice Inscrise de Constantin Budescu !REZUMAT | Farul Constanța - Academica Clinceni 5-0. Show total Farul, hat-trick pentru JefteREZUMAT | Farul Constanța - Academica Clinceni 5-0. Show total Farul, hat-trick pentru JefteDeclaratii Dragomir • FCSB  6 X 0 DINAMO• ETAPA 8 • 12.09.2021Declaratii Dragomir • FCSB 6 X 0 DINAMO• ETAPA 8 • 12.09.2021Ronaldo Deaconu, două goluri fabuloase în două minute contra lui DinamoRonaldo Deaconu, două goluri fabuloase în două minute contra lui DinamoREZUMAT | FC Botoșani - Rapid 0-2. Goluri pe final. Marzouk și Alami au adus victoriaREZUMAT | FC Botoșani - Rapid 0-2. Goluri pe final. Marzouk și Alami au adus victoriaREZUMAT: CFR Cluj - Astra 1-1. Şansă mare ratată de clujeniREZUMAT: CFR Cluj - Astra 1-1. Şansă mare ratată de clujeniREZUMAT | FCSB - CFR Cluj 1-1. Roș-albaștrii au fost egalați la ultima fazăREZUMAT | FCSB - CFR Cluj 1-1. Roș-albaștrii au fost egalați la ultima fazăBUDESCU vs BOGDAN *FOTBAL CHALLENGE ROMANIA*BUDESCU vs BOGDAN *FOTBAL CHALLENGE ROMANIA*Insane Food in Romania - GIGANTIC MEDIEVAL BBQ + Mangalica Hairy Pig!Insane Food in Romania - GIGANTIC MEDIEVAL BBQ + Mangalica Hairy Pig!Minutul 91 | Panduru și Balaj, după Viitorul - FCSB 2-2 și analiza etapei din Liga 1Minutul 91 | Panduru și Balaj, după Viitorul - FCSB 2-2 și analiza etapei din Liga 1Minutul 91 | Ironii pentru jucătorii de la FCSB: "Domnişoare de salon! Săpunaru e o stâncă"Minutul 91 | Ironii pentru jucătorii de la FCSB: "Domnişoare de salon! Săpunaru e o stâncă"Vivi Răchită: Budescu va face spectacol la FCSB! Nu l-am mai văzut așa de la 16 aniVivi Răchită: Budescu va face spectacol la FCSB! Nu l-am mai văzut așa de la 16 aniMinutul 91 | Cornel Dinu, reacţie savuroasă: "Il loveşte ghiuleaua, săracul de el"Minutul 91 | Cornel Dinu, reacţie savuroasă: "Il loveşte ghiuleaua, săracul de el"Minutul 91 | Cornel Dinu propune două nume la națională: "Sunt doi jucători de bandă deosebiți"Minutul 91 | Cornel Dinu propune două nume la națională: "Sunt doi jucători de bandă deosebiți"Iosif: "V-am spus că vreau să iau campionatul cu Rapid". Ce a zis Niculae de meciul cu CFRIosif: "V-am spus că vreau să iau campionatul cu Rapid". Ce a zis Niculae de meciul cu CFRCFR Cluj l-a dorit pe Budescu! Dan Petrescu a spus de ce a picat mutareaCFR Cluj l-a dorit pe Budescu! Dan Petrescu a spus de ce a picat mutareaMinutul 91 | Cornel Dinu s-a dezlănțuit și a "mitraliat" toată Liga I: "E penibil!"Minutul 91 | Cornel Dinu s-a dezlănțuit și a "mitraliat" toată Liga I: "E penibil!"Minutul 91 | Cornel Dinu a dezvăluit un blat. Panduru și Balaj, discuție în contradictoriuMinutul 91 | Cornel Dinu a dezvăluit un blat. Panduru și Balaj, discuție în contradictoriuMINUTUL 91❌SHOW TOTAL DINU, PANDURU ȘI BALAJ: "DACĂ ÎI SPUI LUI COMAN CĂ E MBAPPE, LOGIC O IA RAZNA"MINUTUL 91❌SHOW TOTAL DINU, PANDURU ȘI BALAJ: "DACĂ ÎI SPUI LUI COMAN CĂ E MBAPPE, LOGIC O IA RAZNA"