"Гірник-Спорт-2" - СК "Геологія" - 4:3. Коментарі. 01.05.2021

Події матчу "Гірник-Спорт-2" (Горішні Плавні) - "СК Геологія-2" (Нова Галещина) - 4:3 прокоментували тренер СК "Геологія-2" Сергій Невідомий, граючий тренер команди "Гірник-Спорт-2" Володимир Корольков, гравець "Гірника-Спорт-2" Павло Якубовський та вболівальниця "Гірника-Спорт-2" Яна Клименко.

Видео "Гірник-Спорт-2" - СК "Геологія" - 4:3. Коментарі. 01.05.2021 канала ФК "Горняк-Спорт"

3 мая 2021 г. 15:18:32
00:10:15
LIVE. Гірник-Спорт – Альянс. Перша ліга. 25 тур. 07.05.2021LIVE. Гірник-Спорт – Альянс. Перша ліга. 25 тур. 07.05.2021Метал в Першій лізі? / Відродження Металіста / Повернення Тайсона та забивні новачкиМетал в Першій лізі? / Відродження Металіста / Повернення Тайсона та забивні новачкиБоротьба за Харків: Метал чи Металіст-1925 / Як клуби існують в одному містіБоротьба за Харків: Метал чи Металіст-1925 / Як клуби існують в одному містіLIVE!  Миколаїв -  Чорноморець (Одеса) |  07 травня | 16:00LIVE! Миколаїв - Чорноморець (Одеса) | 07 травня | 16:00Кремінь - Нива LIVEКремінь - Нива LIVEКарпати - Галатасарай 1:1 — Кінець гри [HQ]Карпати - Галатасарай 1:1 — Кінець гри [HQ]Надзвичайно душевне інтерв'ю Олександра Караваєва: Я на це чемпіонство 10 років чекав! 🏆Надзвичайно душевне інтерв'ю Олександра Караваєва: Я на це чемпіонство 10 років чекав! 🏆Розбита голова, скандальний пенальті, сутичка після матчу / Ужгород-Поділля - заруба за Першу лігуРозбита голова, скандальний пенальті, сутичка після матчу / Ужгород-Поділля - заруба за Першу лігуГірник-Спорт - Динамо - 0:6. Як Ярмоленко феєрив у КомсомольскуГірник-Спорт - Динамо - 0:6. Як Ярмоленко феєрив у Комсомольску🔴  LIVE | "ВЕРЕС" - "КРИСТАЛ" | ПЕРША ЛІГА | 25 ТУР | СЕЗОН 2020/21 | 07.05.2021🔴 LIVE | "ВЕРЕС" - "КРИСТАЛ" | ПЕРША ЛІГА | 25 ТУР | СЕЗОН 2020/21 | 07.05.2021"Гірник-Спорт-2" - СК "Геологія-2" - 4:3. Highlights. Кубок Полтавської області. 01.05.2021"Гірник-Спорт-2" - СК "Геологія-2" - 4:3. Highlights. Кубок Полтавської області. 01.05.2021Футбол. Поділля - ЧайкаФутбол. Поділля - ЧайкаСуми, Іллічівець, Гірник-Спорт. Суперечка керівників клубів про договірнякиСуми, Іллічівець, Гірник-Спорт. Суперечка керівників клубів про договірнякиТОП 10 голів Карпат за 2010 рікТОП 10 голів Карпат за 2010 рікПівмільйона доларів за тайм: хто здавав матч Іллічівець - Гірник-СпортПівмільйона доларів за тайм: хто здавав матч Іллічівець - Гірник-СпортU-14. Гірник-Спорт - Ворскла (другий склад). 3 таймU-14. Гірник-Спорт - Ворскла (другий склад). 3 таймHighlights | Альянс 5-3 Гірник-Спорт | 1/8 фіналу Кубку України 2019/2020Highlights | Альянс 5-3 Гірник-Спорт | 1/8 фіналу Кубку України 2019/2020Блог Королькова. Випуск # 1. Пошук футбольних талантів, "Гірник-Спорт-2"Блог Королькова. Випуск # 1. Пошук футбольних талантів, "Гірник-Спорт-2"СК "Геологія-2" - "Гірник-Спорт-2" - 0:1. Highlights. 04.05.2021. Кубок Полтавської областіСК "Геологія-2" - "Гірник-Спорт-2" - 0:1. Highlights. 04.05.2021. Кубок Полтавської області"Металіст 1925" - "Гірник-Спорт" - 3:2"Металіст 1925" - "Гірник-Спорт" - 3:2