Danijel Ljuboja zapewniający Legii zwycięstwo z Piastem 3:2 w meczu w którym drużyna ze stolicy przegrywała już 0:2! Piękny gol Ebiego Smolarka w starciu w którym Jagiellonia odrobiła trzybramkową stratę w zaledwie 7 minut! Prejuce Nakoulma dający Górnikowi zwycięstwo w - wydawać by się mogło - przegranym spotkaniu!
Pamiętacie te mecze? Odrobienie dwóch, trzech, czasem nawet 4 goli… Coś co wydaje się niemożliwe, szczególnie gdy do końca zostaje kilka minut. Remontada, come-back, powrót… takie spotkania w Ekstraklasie zdarzały się bardzo często.
W Top 10 tym razem przypominamy kilka niesamowitych powrotów. Warto obejrzeć do końca!

0:00 Intro Top 10: Niesamowite Powroty
0:39 STYLOWE WEJŚCIE NA PODIUM (Jagiellonia - Lechia, 2014/15)
2:25 LJUBOJA SHOW (Legia - Piast, 2012/13)
3:48 EFEKT NAWAŁKI (Górnik - Śląsk, 2013/14)
5:11 TRÓJMIEJSKI ROLLERCOASTER (Arka - Lechia, 2010/11)
6:29 ILE GOLI MOŻNA STRZELIĆ W 7 MINUT? (Śląsk - Jagiellonia, 2012/13)
8:22 HERNANDEZ RATUJE GÓRNIKA (Piast - Górnik Ł., 2016/17)
9:40 KAPITAN GULDAN (Zagłębie - Cracovia, 2016/17)
10:51 WIELKI (POWRÓT) POGROM (Lech - Wisła, 2018/19)
12:21 LEGENDA WRACA DO DOMU (Kuba Błaszczykowski, 2018/19)
13:37 NAJWAŻNIEJSZY MECZ W ŻYCIU (Adam Frączczak, 2018/19)

#Zostańwdomu i...

Zobacz Więcej:

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.