30 июня 2021 г. 10:46:42
00:01:02
Швеція - Україна 1:2 | Як вболівали в Києві 🇺🇦Швеція - Україна 1:2 | Як вболівали в Києві 🇺🇦Україна - Швеція, 2:1, в очікуванні на свистокУкраїна - Швеція, 2:1, в очікуванні на свистокЗІНЧЕНКО ПЛАЧЕ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ ТА ВИХОДУ У ЧВЕРТЬФІНАЛЗІНЧЕНКО ПЛАЧЕ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ ТА ВИХОДУ У ЧВЕРТЬФІНАЛуправлять вовремяуправлять вовремяШвеция-Украина 1:2 Беларусы переживали за Украину.Стадион,,Динамо,, Минск.Самый посещаемый матчШвеция-Украина 1:2 Беларусы переживали за Украину.Стадион,,Динамо,, Минск.Самый посещаемый матчПобедный гол Сборной Украины ! Украина - Швеция 2:1Победный гол Сборной Украины ! Украина - Швеция 2:1Як шведи сприйняли поразку — блогерка Анна Бірман на прямому зв'язкуЯк шведи сприйняли поразку — блогерка Анна Бірман на прямому зв'язкуУкраїна перемогла Швецію та вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020Україна перемогла Швецію та вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020Бумер. Фильм Второй (фильм в HD)Бумер. Фильм Второй (фильм в HD)Україна чи Швеція - За кого вболівали у Нью-Йорку / Шалені емоції після голу ДовбикаУкраїна чи Швеція - За кого вболівали у Нью-Йорку / Шалені емоції після голу ДовбикаВсі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Всі голи АНДРІЯ ШЕВЧЕНКА за збірну України (ну... майже всі 😉)Довбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОДовбик – ГЕРОЙ! Англія – наступна. Україна у чвертьфіналі ЄВРОНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниНеймовірні емоції, божевільні нерви та радість перемоги: як у фан-зоні підтримували збірну УкраїниТайны следствия. 1 сезон. 1 фильм. 3 серия. Мягкая лапа смерти (2001) Детектив @ Русские сериалыТайны следствия. 1 сезон. 1 фильм. 3 серия. Мягкая лапа смерти (2001) Детектив @ Русские сериалыСборная Украины на Евро 2016 | Пороблено в Украине, пародия 2016Сборная Украины на Евро 2016 | Пороблено в Украине, пародия 2016Ранок  першого дня австрійського зборуРанок першого дня австрійського зборуУКРАЇНА - ШВЕЦІЯ: ми в 1/4 чемпіонату Європи! Для кого грає збірна? | Трендець на Євро #8УКРАЇНА - ШВЕЦІЯ: ми в 1/4 чемпіонату Європи! Для кого грає збірна? | Трендець на Євро #8Як Безус, Яремчук та інші українські легіонери підготувалися до виступів за національну збірнуЯк Безус, Яремчук та інші українські легіонери підготувалися до виступів за національну збірнуДОМ-2. Lite (эфир от 28.06.2021)ДОМ-2. Lite (эфир от 28.06.2021)LIVE! VBET Ліга. ДИНАМО Київ - ВЕРЕС РівнеLIVE! VBET Ліга. ДИНАМО Київ - ВЕРЕС Рівне